Відсьогодні книгу Максима Бровченка “Планета А” можна придбати в онлайн магазині Yakaboo

Радо повідомляємо про те, що книга юного митця з аутизмом Максима Бровченка з тимчасово окупованого Бердянська “Планета А” вже у продажі. Дебютний твір маленького “українського Пікассо”, талантом якого опікується МГО “Дитина з майбутнім”, можна легко купити в один клік за посиланням

Книга долучає читачів до світу добра та любові в розумінні 12-річного хлопчика, який розповідає фантастичну історію про незвичайних прибульців, їх філософію життя і правила мирного співіснування всіх живих істот у Всесвіті. 

Твір видавництва ПенМен, White Raven Publishing розрахована на вікову категорію від 9 до 12 років, проте з унікальної розповіді автора є чому повчитися і дорослим. 

Книга майорить кольоровими ілюстраціями картин Максима Бровченка, адже більше 4-х років тому юнак почав малювати картини на космічну тематику. Та після початку віроломного широкомасштабного вторгнення російської навали та окупації рідного міста хлопчика Бердянська, Максим почав писати полотна про Україну та майбутню перемогу над ворогом. Всі кошти від продажу своїх робіт хлопчик віддає на допомогу українській армії та підтримку дітей з аутизмом, за що ї був відзначений президентом України Володимиром Зеленським. 

Більше про Максима Бровченка дізнавайтеся на сторінці проєкту “Космічні картини Максима Бровченка” та на сайті юного митця.