Освітній проєкт про аутизм та інклюзію — це спільна ініціатива МГО «Дитина з майбутнім», Міжнародної академії аутизму та фармацевтичної компанії «ACINO», в рамках якої ми представимо кілька десятків відеороликів та публікацій, які допоможуть краще зрозуміти особливих дітей та допомогти їм під час навчання.

Особливо корисним проєкт буде для спеціалістів, які працюють в системі інклюзії. Усі лекції безкоштовні і є у вільному доступі.

«ACINO» в Україні є частиною «ACINO Group» – швейцарської фармацевтичної групи компаній, що вже понад 170 років спеціалізується на розробці і виробництві високоякісних генеричних та інноваційних лікарських засобів та просуває свою продукцію в інтересах пацієнтів у більш ніж 80 країнах світу. 

«ACINO» щорічно інвестує значні кошти в гуманітарні, соціальні та благодійні проєкти в Україні. Одним із прикладів таких ініціатив став всеукраїнський соцiальний проект «Твій безмежний світ», метою якого є допомога людям з розладом аутистичного спектру в соцiaлiзацiї та покращеннi якостi їхнього життя, а також сприяння поширенню iнформацii про аутизм серед медичних працiвникiв, педагогiв та батькiв. 

За три роки існування проєкту було безліч активностей: більше 1 000 000 грн виділено на підтримку освітніх заходів з тематики аутизму; обладнано та відкрито 11 сенсорних кімнат у десяти містах України; понад 500 000 грн виділено в рамках благодійної допомоги для заохочування дітей з аутизмом до спорту; разом з провідними експертами створено більше 100 освітніх відео для батьків, вчителів та лікарів; видано та безкоштовно розповсюджено 50 000 примірників навчальних та методичних матеріалів. 

Цей проєкт здобув високе визнання і виборов престижну нагороду «Панацея-2020» в номінації «Соціальний проєкт року». 

Міжнародна академія аутизму — освітня платформа для всіх зацікавлених сторін сфери аутизму: педагогів, громадських діячів, чиновників, батьків та членів сімей, які виховують дітей з аутизмом.

Долучайтеся до перегляду лекцій за посиланням

https://youtube.com/playlist?list=PLQDGjpYj_MwORwH7HaZiCVSGRLyYUBl1M