Студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом

Студия развития и социализации детей с аутизмом

Студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку «Дитина з майбутнім» – це проект Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», який працює з осені 2014 року в Києві.

Заняття Студії спрямовані на всебічний розвиток дитини: розвиток сприйняття і осмислення мови, уяви, дрібної і великої моторики, соціальних та комунікативних навичок, покращення просторової орієнтації, координації, спритності, рівноваги, сили, сміливості.

Студія працює з дітьми 5-10 років в форматі занять вихідного дня.

Діти займаються разом з батьками, старшими/молодшими братиками та сестричками. Іноді заняття відвідають нормативні діти з метою соціалізації та формування толерантного відношення.   

Діти вчяться спілкуватися зі своїми однолітками, вирішувати соціальні складності, набувають нових навичок та впевненість у собі.

Діти вчяться спільно що-небудь створювати, разом грати, співпрацювати, разом вирішувати проблеми. Всі отримані навички діти зможуть застосовувати у своєму повсякденному житті, що є однією з головних завдань Студії.

 

Місце проведення занять:

Заняття проходять у приміщенні Школи англійської мови Green Country за адресою вул. Верхній Вал, 42-G, Поділ, м. Контрактова площа

 

Сторінка у Facebook:

Сторінка Студії соціалізації у Facebook

 

Керівник  студії:

Альона Свердлова

тел: (050) 444-98-51

email: sverdlova25@ukr.net