10 років активної діяльності МГО “Дитина з майбутнім” продемонстрували нагальну потребу у створенні міжнародного комунікаційного майданчика для українських батьків, вітчизняних і закордонних експертів галузі для обміну знаннями та досвідом у сфері аутизму. Це призвело до запровадження нового напряму роботи фонду – організацію та проведення Міжнародних практичних конференцій з аутизму IPAC із залученням спікерів світового рівня.

Перша Міжнародна практична конференція з аутизму IPAC-2019 продемонструвала величезний попит на практики українських і міжнародних професіоналів, які щоденно займаються проблемами людей з аутизмом різного віку. 

За 2 роки МГО “Дитина з майбутнім” вдалося залучити понад 30 визнаних світових експертів та фахівців найвищого рівня з України, Ізраїлю, ЄС, США та інших країн. Понад 500 слухачів мали можливість взяти участь у заході – батьки, вчителі, тьютори, вихователі, представники ІРЦ, державних структур та громадських організацій, медики, психологи та всі охочі долучитися до найкращих світових практик та інформації про РАС. За таких короткий проміжок часу учасники долучилися до 60 практичних семінарів та воркшопів на теми різних аспектів розладів аутистичного спектра. 

IPAC, який вже за традицією щорічно проводиться у кінці листопада, став першою та найбільшою інформаційною платформою у Східній Європі для обговорення та розв’язання проблем у сфері аутизму людей різного віку на українському та світовому рівнях. Тому Міжнародні практичні конференції з аутизму IPAC – магніт для демонстрації найкращих вітчизняних та світових досвіду та практик, обміну знаннями серед фахівців та батьків, який цьогоріч відбудеться вже втретє – 13 та 14 листопада 2021 року.

Тема цьогорічної зустрічі “Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка” – одна з найактуальніших в Україні й у світі. Це пов’язано з досить високою насиченістю інформаційного простору питаннями розладу у дітей дошкільного віку, але прикладної інформації щодо РАС у підлітків та дорослих людей ще дуже мало. 

У конференції братимуть участь 25 українських та міжнародних спікерів, які щодня працюють з людьми з аутизмом, алалією, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності й іншими ментальними порушеннями. На учасників конференції чекає 20 практичних воркшопів, які проходитимуть в онлайн та офлайн форматах. 

Детальну інформацію про Третю Міжнародну практичну конференцію з аутизму (IPAC-2021), програму та вартість участі очікуйте найближчим часом на нашому сайті у розділі новин та на сторінці МГО “Дитина з майбутнім” у Фейсбуці

Нагадуємо, у 2019 році відбулася Перша Міжнародна конференція з аутизму, презентацію якої дивіться тут або переходьте за посиланням для отримання детальної інформації про захід.

У 2020 році відбулася Друга Міжнародна конференція з аутизму в онлайн форматі, презентацію якої дивіться тут або переходьте за посиланням для отримання детальної інформації про захід.