Рятуючись від війни, ви вимушено опинилися за кордоном та потребуєте допомоги в пошуку житла, одягу, дидактичних та розвивальних матеріалів, консультацій, у відновленні терапевтичних занять із фахівцями, які працюють з особливими дітьми? Скористайтеся переліком груп у соціальній мережі Facebook та організацій допомоги дітям з особливостями розвитку за кордоном!

 Посилання на центри, заклади та організації, які займаються терапією та реабілітацією дітей з аутизмом

Іспанія

Греція

США

Канада

Португалія

Бельгія

Франція

Угорщина

Румунія

Італія

Німеччина

Іспанія

Чехія

Словаччина

Польща

Перелік центрів, волонтерських організацій та закладів, які займаються питаннями аутизму в європейських країнах від Autism Europe, ви можете знайти за посиланням.

Перелік європейських центрів від EUCAP, які підтримують аутистів і надають допомогу під час кризових ситуацій біженцям з України, шукайте тут.

 Посилання на групи в соціальній мережі Facebook, де можна знайти інформацію та допомогу під час вимушеної міграції за кордон

Нідерланди 

Велика Британія

Німеччина

Польща

Support Kids with Autism in Ukraine

Також обов’язково долучайтеся до платформи від Helping children with autism in Ukraine, створеної спеціально для пошуку фахівців з усіх країн світу для роботи з українськими дітьми з аутизмом, які опинилися за кордоном, залишайте заявки за посиланням

Більше корисної інформації під час війни знаходьте на сторінках спецвипуску “Аутизм сьогодні” за квітень 2022.