Дорогі друзі! Запрошуємо всіх бажаючих батьків на презентацію Студії розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку «Дитина з майбутнім», яка відбудеться

28 січня о 16.00 за адресою: м.Київ, бул. Шевченка, 12 (музей Т.Шевченка).

Ми розповімо вам про принципи роботи Студії, наповнення занять, ви дізнаєтеся, чому навчаться ваші діти. Наші педагоги познайомлять вас зі своєю роботою. Ви зможете задати всі ваші запитання.

Презентація триватиме з 16.00 до 18.00

Нагадаємо, що Студія розвитку та соціалізації «Дитина з майбутнім», чекає дітей від 5 до 10 років. В Студії проходитимуть групові розвиваючі заняття за напрямками: арт-терапія, сказко-терапія, фізичний розвиток, ігро-терапія, соціальні історії та ігрові постановки. Всі заняття будуть спрямовані на всебічний розвиток дитини: розвиток сприйняття і осмислення мови, уяви, дрібної і великої моторики, соціальних та комунікативних навичок, покращення просторової орієнтації, координації, спритності, рівноваги, сили, сміливості.

Діти навчаться спілкуватися зі своїми однолітками, вирішувати соціальні складнощі, придбають нові
навички та впевненість у собі. Ми навчимо дітей спільно що-небудь створювати, разом грати, співпрацювати, разом вирішувати проблеми. Всі отримані навички діти зможуть застосовувати у своєму повсякденному житті, що є однією з головних завдань Студії.

В одній групі будуть займатися від 5 до 8 дітей. Під час занять з дітьми працюють три педагога одночасно.

Попередній запис на презентацію Студії обов’язкове.

Просимо направляти свої заявки куратору проекту Олені Свердловій по телефону (050) 444-98-51 або на zavarova74@mail.ru

Студія відкриває свої двері за підтримки Національного музею Тараса Шевченка в рамках комплексної програми для людей з інвалідністю «Музей без бар’єрів: від теорії до практики» http://www.museumshevchenko.org.ua/

 

Відеопрезентація Студії