Війна, яку віроломно почала Росія 24 лютого 2022 року проти України, стала найстрашнішою катастрофою, яку бачив світ після 1945 року. Російські війська безжалісно знищують міста і села України, завдають ракетних ударів по цивільній інфраструктурі, дитсадкам, школам, пологових будинках. За перший місяць війни від рук окупантів загинуло 135 дітей і тисячі мирних жителів – і це тільки офіційно підтверджених. За даними Unisef, один місяць війни Росії проти України став причиною вимушеного переселення 4,3 млн дітей – більш ніж половини від 7,5 млн дитячого населення України. Це страшні цифри та ще страшніше, що за кожною з них стоять зламані долі кожної родини, кожної людини, кожної дитини. 

Сьогодні вся Україна об’єдналася, як ніколи, і дає рішучу відсіч російській навалі. Сьогодні увесь світ став у підтримку України, за що ми щиро вдячні усім вам. І разом ми неодмінно  переможемо, як правда перемагає брехню, живе – мертве, світло – пітьму. Так було і буде завжди, якою б не була чорною ніч і яким би цинічним не був російський диктатор і безжальним – російський окупант.

Сьогодні кожен допомагає Україні чим може, у кожного – свій фронт. Понад 12 років українська ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» займалася підтримкою дітей з особливостями розвитку. З 24 лютого наш дитсадок для дітей з аутизмом перестав працювати як дитсадок і вже протягом місяця функціонує як прихисток для біженців з інших регіонів України. Ми віримо, усі в Україні вірять, що це ненадовго. Сьогодні наша задача – бути максимально корисними для України та всіх наших дітей в умовах війни.

З цією метою ми продовжуємо в усьому світі збір коштів та інших ресурсів для надання допомоги українським дітям, які через війну втратили своє село і місто, житло, школу, садок, вихователів, вчителів, консультантів… Ми повинні зробити все для того, щоб якомога швидше повернути дітям втрачене і як мінімум – повернути їх до мирного навчально-освітнього процесу. Де б вони зараз не перебували – в Україні чи поза її межами. Детальніше у розділі “Інформація для тих, хто потребує допомоги”

Звертаємося до всіх світових і європейських організацій, що опікуються питаннями захисту і підтримки дітей, до урядів, підприємців та всіх простих громадян цивілізованого світу, з проханням взяти активну участь у зборі коштів та інших ресурсів для допомоги українським дітям, що постраждали від військового вторгнення РФ. Детальніше у розділі “Інформація для тих, хто може допомогти”, а реквізити для фінансової підтримки наступні:

Details for payments in USD, EURO, UAH 

Бенефіціар/ Beneficiary:

International non-governmental organization “Children with autism support foundation “Child With Future”

Short name:

INGO “CASF “Child With Future”

Current account №:

UA503348510000000002600912120

Beneficiary code:

37038710

Beneficiary bank:

АТ “PUMB”, Kyiv city

SWIFT\BIC FUIBUA2X

Purpose of payment:

Voluntary donation

Також кошти приймаються за посиланням на наш Донорбокс та Патреон

Щоб бути почутими якомога більшою кількістю небайдужих людей, товариств, організацій та держав, читайте та розповсюджуйте наші Звернення до міжнародної спільноти різними мовами.

Наша ініціатива має об’єднати з одного боку тих, хто потребує допомоги, а з другого тих, хто має можливість допомогти. Наше завдання – бути координаційним, інформаційним і фінансовим оператором цього процесу. Закликаємо усіх українців та громадян інших країн підтримати, поширити й використати цю ініціативу  – з нами чи без нас – ради наших дітей та їх майбутнього. Це наш обов’язок і ми повинні його виконати, чого б нам це не коштувало. 

Слідкуйте за нашою діяльністю та відгуками світу на нашу всесвітню ініціативу у розділі “Звіти про активність”

Слава Україні! 

Слава нашим друзям і партнерам!

 Інна Сергієнко, 

Засновниця МГО «Дитина з майбутнім», консул Аутизм Європа в Україні