Інна Сергієнко

Засновниця МГО «Дитина з майбутнім». Консул «Autism Europe». Лауреат міжнародної премії INAP-2014 (Naturally Autistic People Awards) у номінації Community Mentor («Наставник співтовариства»). Ініціаторка і співорганізаторка кількох парламентських слухань на тему аутизму. Засновниця щорічної Міжнародної практичної конференції з аутизму. Мама хлопчика з аутизмом.

  • Діагноз моєму синові встановили в Ізраїлі у 2010 році. І там, коли йому було два з хвостиком роки, мені сказали, що він ніколи не зможе навчатися у звичайній школі. Зараз він учень 8-го класу школи з поглибленим вивченням англійської мови. Він староста класу, в якому 30 учнів, керівник кількох шкільних проєктів.

Уся наша діяльність спрямована на те, щоб підтримувати батьків дітей з аутизмом, захищати права людей з особливостями розвитку і сформувати в Україні дружнє до аутизму середовище.

Йонаттан Маркович

Народився у 1967 році в Ужгороді. У віці трьох років він з батьками переїхав до Ізраїлю. Після закінчення строкової служби в армії залишився в її лавах ще на 12 років як офіцер повітряних сил. Закінчив Єрусалимський університет, факультет «Освіта і виховання». Кандидат педагогічних наук. Має ступінь рабина. Після відвідання у 2000 році України, де минуло його дитинство і дитинство його батьків, де його дід рабин Острайхер, який пережив фашистський Освенцим, був відомим громадським діячем, у Йонаттана виникла ідея створення школи нового типу. Заснований ним у Києві навчально-виховний заклад «Перлина» успішно функціонує з 2001 року.

Рабин Йонаттан Маркович одружений, має семеро дітей.

Інна Маркович

Дружина рабина і довірена особа Йонаттана Марковича. Інна закінчила Єрусалимський коледж для жінок (Jerusalem College for Woman) за спеціальностями «англійська мова та література», «єврейська філософія», «педагогіка». Має багаторічний досвід викладання в ізраїльській освітній системі для дітей та дорослих, а також для людей з особливими потребами. Багато років вивчала сімейну та дитячу психологію, систему «Jose Silva», філософію і таємниці дитячих малюнків. У 2001 році заснувала навчальний заклад «Перлина» в Києві. А у 2009 році разом з Інною Сергієнко, мамою хлопчика з аутизмом, заснувала спеціалізований дитячий садок для дітей з особливостями розвитку «Дитина з майбутнім».

  • Ще в дитинстві я мріяла відкрити навчальний заклад із якісною освітою, хорошим вихованням, щоб діти хотіли йти вчитися. Я вдячна Богу, що моя мрія здійснилася! Адже кожна дитина унікальна, і наше головне завдання – розкрити її здібності. І не важливо, якою вона народилася, – важливо працювати не покладаючи рук, і тоді ми виростимо хорошу, впевнену в собі й освічену людину, яка обов’язково знайде свій шлях у житті.

Інна разом з чоловіком виховують сімох дітей віком від 9 до 22 років.

КЕРІВНИЦТВО

Сергієнко Ірина

Директорка 

Іващенко Ілля

Керівник проєктів

Свердлова Альона

Директорка Студії соціалізації

Євгенія Панічевська

Директорка з комунікацій

Білл Петерс

Сімейний консультант з аутизму