Спортивний проект Kids Autism Games

Спортивний проект Kids Autism Games – це спільна ініціатива Фонду «Дитина з майбутнім», благодійної організації «SPORT for PEACE» і Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський». Заняття допомагають дітям з аутизмом та іншими особливостями розвиватися фізично і соціалізуватися через спорт.

Проект розпочав свою діяльність на початку лютого 2017 року. За цей час діти щотижня тренувалися під керівництвом професійних тренерів «SPORT for PEACE» в Зеленому серці НСК «Олімпійський». Тренування були розроблені спеціально, щоб через ігрові змагання навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей і прищепити їм любов до занять спортом. Більшість дітей тренується разом з батьками.

Місце проведення занять – НСК «Олімпійський». Тривалість одного тренування – 45 хвилин. Як проходять самі тренування можна подивитися на сторінці Фейсбук проекту https://www.facebook.com/kids.autism.games/

Запрошуємо дітей від 3 до 12 років з аутизмом та іншими особливостями ментального розвитку. Є обмеження по прийому нових учасників, пов’язані з діагнозом, тому при записі будуть проводитися консультації в індивідуальному порядку з кожним бажаючим.

Просимо всіх бажаючих реєструватися за посиланням

З усіх питань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Олени Свердлової (050)444-98-51