Корекційний центр розвитку для аутистів – це місце, яке об’єднує в собі різні активності для особливих дітей, що сприяє їх реабілітації. На сьогоднішній день в Україні подібних закладів уже немало, однак перш ніж обрати якийсь із них, зверніть увагу на деякі важливі нюанси.

Корекція поведінки аутиста буде ефективною лише в тому випадку, якщо підходити до неї комплексно. Для дитини варто обрати всі можливі заняття, які будуть всебічно її розвивати і формувати в неї необхідні навички. Всі вони, безсумнівно, мають бути засновані на індивідуальному підході.

Корекційні центри розвитку для дітей з аутизмом можуть бути повного і неповного дня. Звісно, все залежить від рівня розвитку дитини, проте перші – набагато ефективніші, оскільки в такому середовищі для аутистів відкривається більше можливостей. З ними будуть працювати як у невеликих групах, що сприятиме швидшій соціалізації, так і індивідуально, що допоможе виявити ті прогалини в уміннях дитини, які ще необхідно заповнити.

Корекційний центр розвитку для аутистів

корекційний центр розвитку для аутистів

Корекційний центр розвитку для аутистів має забезпечувати своїх клієнтів професійними корекційними педагогами, які знають, як працювати з особливими дітьми та чого уникати під час занять.

Саме так до вибору спеціалістів підходить «Дитина з майбутнім» – корекційний заклад для дітей з особливостями розвитку. Тут діти від одного до семи років займаються у групах та індивідуально. У переліку послуг – заняття з психологом, дефектологом, логопедом, адаптивна фізкультура, арт-, ігро-, музична терапія та багато іншого. Крім того, кожній дитині пропонують програму корекції поведінки, оздоровчий масаж та дієтичне харчування.

Будь-який корекційний центр розвитку для аутистів завжди має орієнтуватися на результат і розуміти, що кожна дитина має різні прояви РАС, без урахування яких неможливо правильно вибудувати роботу спеціалістів.