Запрошуємо в онлайн-табір для молоді: директорка МГО “Дитина з майбутнім” Ірина Сергієнко розповідає про інклюзію

16 червня 2023 року директорка МГО “Дитина з майбутнім” Ірина Сергієнко проведе інтерактивне заняття для для молоді з інвалідністю та розладами спектру аутизму і їх батьків. Виступ “Інклюзія в моєму житті” відбудеться в онлайн-форматі на платформі ZOOM о 18.30 за Києвом.

Ірина Сергієнко розкаже про впровадження інклюзії в Україні, а також у форматі живого спілкування з батьками та молоддю з РАС поділиться досвідом та знаннями у сфері. 

Розмова обіцяє бути жвавою та, можливо, дещо болючою, адже теоретичні підвалини інклюзії як у шкільному просторі, так і у суспільстві в цілому, зіштовхнуться з реаліями життя, про що розкажуть самі слухачі. Тому долучайтеся до обговорення, ставте запитання, розкажіть про досвід інклюзії в Україні та те, як він імплементується на різних рівнях. Зробимо обговорення гострим і продуктивним, адже Ірина Сергієнко має не лише управлінський досвід в доброчинній організації, а й є сестрою підлітка з аутизмом. 

Заняття є частиною онлайн табору для дітей з інвалідністю “EmpowerKids”. Організаторками є студентки Школи соціальної роботи ім. В.Полтавця Києво-Могилянської академії за підтримки експертів спеціалізованих організацій громадянського сектору.

Метою проєкту є запровадження нових форм інклюзивного дозвілля для сімей, що виховують дітей з інвалідністю, і покликаний імплементувати програму неформальної освіти за трьома напрямками – пізнавальному, творчому і спортивному. Табір організований для дітей та молоді з інвалідністю віком від 12 до 25 років, а також їхніх батьків/законних представників. Заняття проходитимуть на платформі ZOOM з п’ятниці до неділі 16.06 (16:30 і 18:30), 17.06 (16:30 і 18:30) та 18.06 (12:00). 

Для реєстрації у 3-денний табір заповніть, будь ласка, форму та отримайте посилання на зустрічі https://forms.gle/8JexMB4F3DyoJWdc7