Найважливіша подія року: цієї осені відбудеться Третя Міжнародна практична конференція з аутизму IPAC-202113 та 14 листопада 2021 року відбулася наймасштабніша подія сфери – Третя Міжнародна практична конференція з аутизму (IPAC-2021), яку організовувала МГО “Дитина з майбутнім” вже втретє.

Захід традиційно став комунікаційним майданчиком, на якому українські та закордонні фахівці зустрічаються та діляться знаннями, досвідом і новими досягненнями у сфері аутизму.

Тема цьогорічної зустрічі “Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка” – одна з найактуальніших в Україні й у світі. Це пов’язано з досить високою насиченістю інформаційного простору питаннями розладу у дітей дошкільного віку, але прикладної інформації щодо РАС у підлітків та дорослих людей ще дуже мало.

У конференції брали участь 25 українських та міжнародних спікерів, які щодня працюють з людьми з аутизмом, алалією, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності й іншими ментальними порушеннями. Учасники конференції опрацювали 20 практичних воркшопів, які проходили в онлайн форматі.

Серед спікерів Третьої Міжнародної практичної конференції з аутизму, зокрема, доктор Стівен Шор – всесвітньо відомий експерт у галузі освіти, професор освіти людей з особливостями розвитку Адельфійського університету (США), Інна Ольшанська, реабілітолог та ерготерапевт, член Американської асоціації трудотерапії (AOTA) та Всесвітньої федерації професійних терапевтів (WFOT), США, Ігор Марценковський, завідувач відділу психічних розладів дітей і підлітків Науково-дослідного інституту психіатрії Міністерства охорони здоров’я України, керівник секції дитячої психіатрії Асоціації психіатрів України, кандидат медичних наук та багато інших.

Захід відвідали батьки, вчителі, тьютори, вихователі, представники ІРЦ, державних структур, громадських організацій, медики та всі охочі долучитися до найкращих світових практик та інформації про РАС.

Про те, як проходила Третя Міжнародна практична конференція з аутизму (IPAC-2021), дивіться у відео.

Також оголошуємо про відкриття доступу до матеріалів III міжнародної конференції з аутизму щодо проблем підлітків. Ми отримали дуже багато запитів на матеріали Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму «Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров’я, підтримка», яка відбулась у листопаді. Розуміючи попит на безцінний досвід, який був представлений на заході, МГО “Дитина з майбутнім” відкриває продажі доступу до всіх матеріалів конференції – відео-записів секцій спікерів та презентацій. Детальніше про наповнення конференції, представлений досвід та спікерів ви можете почитати на сайті https://ipac2021.cwf.com.ua

Вартість доступу до бази знань – 2000 грн. Доступ для кожного бажаючого відкривається на три календарні  тижні, з дати оплати. Оплатити можна на сайті заходу.
Програма доступу до матеріалів Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму буде працювати протягом трьох місяців  – до 22 березня 2022 року. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтесь будь ласка за телефоном  +38 (050) 449-49-59 або електронну пошту event.cwf@gmail.com

 

Як проходила Перша Міжнародна практична конференція з аутизму (IPAC-2019) дізнавайтеся тут, а якою була Друга Міжнародна конференція з аутизму (IPAC-2020) та про що говорили читайте у матеріалі за посиланням.