Максим Бровченко – юний художник з Бердянська, полотна якого майорять далекими галактиками, незвичайними планетами та їх жителями, яскравими зорями й особливою філософією любові до всього живого. І це не дивно, адже хлопець цікавиться астрофізикою і малює виключно космос. Максим веде сторінку у Фейсбук, де публікує різноманітні факти та незвичайні дослідження зі сфери астрономії та фізики.

10-річний школяр – незвичайна дитина, хлопець має аутизм. Проте сам Максим ніколи не вважав себе хворим і завжди підкреслює, що без аутизму він не був би собою.

Максим Бровченко має персональний сайт, на якому представлені всі “космічні” роботи маленького творця. Тож завітайте на офіційну сторінку, де зможете насолодитися красою та глибиною задуму представлених картин, а також дізнатися умови придбання малюнків та історію про Максима. За сувенірною продукцією з зображенням картин Максима заходьте до онлайн магазину SPECTRE за посиланням.

Талантом маленького “українського Пікассо”, як хлопчика вже встигли прозвати у ЗМІ, опікується МГО “Дитина з майбутнім”, допомагаючи розвиватись та підкріплюючи жагу до художньої творчості реальними справами. Так, для Максима організовано персональні виставки робіт, які вражають поціновувачів мистецтва, сколихають українські ЗМІ та надихають безліч українських дітей на творче самовираження та розвиток здібностей. Як проходила Перша виставка – дізнавайтеся тут, а якою побачили відвідувачі Другу – читайте за посиланням.

Найзаповітніша мрія Максима – познайомитись з наймасштабнішими постатями у сфері ракетобудування та освоєння космічних просторів – Ілоном Маском та Максимом Поляковим. Аби стати ближче до здійснення мрії, хлопець намалював своїм кумирам космічні подарунки, які МГО “Дитина з майбутнім” передає адресатам. Яким чином і кому – читайте у матеріалі.

А ми нагадаємо, що вперше про Максима Україна дізналася на презентації українського перекладу книги Анрі Бошо «Блакитний хлопчик» влітку 2020 року під час дебюту одного з проєктів фонду. А згодом під час карантину і завдяки співпраці родини з консультантом МГО “Дитина з майбутнім” Біллом Петерсом із США Максим натхненно розпочав свій шлях у творчість, розкриваючи талант яскравими зорями, нечуваними планетами та галактиками.

Презентацію про Максима Бровченка українською дивіться тут, а для перегляду англійською переходьте за посиланням.

Максим бере участь у соціальних проєктах, хлопчика запрошують на телебачення, пишуть про нього у ЗМІ: