Побачити картини українського Пікассо

Радо повідомляємо Вас про запуск сайту Максима Бровченка – 10-річного аутиста з Бердянська, який малює неперевершені картини про космос! Завітайте до маленького художника за посиланням

http://brovchenko-art.com

Повний каталог картин Максима Бровченка можна побачити тут, як і де придбати “космічні” полотна дізнавайтеся за посиланням, а долучитися до історії про маленького художника та його творчий шлях можна у розділі.  

Максим Бровченко – юний школяр, якого підтримує та талантом якого опікується МГО “Дитина з майбутнім” вже декілька років. Вперше про Максима Україна дізналася на презентації українського перекладу книги Анрі Бошо «Блакитний хлопчик» влітку 2020 року під час дебюту одного з проєктів «Дитини з майбутнім». А згодом під час карантину і завдяки співпраці родини з консультантом МГО Біллом Петерсом із США Максим натхненно розпочав свій шлях у творчість, розкриваючи талант яскравими зорями, нечуваними планетами та галактиками. Хлопчик демонструє свої роботи на сторінці Фейсбук, де також публікує різні цікаві факти та історії зі світу фізики та астрономії. 

Творчість Максима – дивовижна. У Києві восени 2021 року відбулись дві виставки космічних картин хлопця. Як проходила Перша – дізнавайтеся тут, а якою побачили відвідувачі другу- читайте за посиланням

Максим мріє про знайомство з найвеличнішими постатями у сфері ракетобудування та освоєння космічних просторів – Ілоном Маском та Максимом Поляковим. Аби стати ближче до здійснення мрії, хлопець намалював своїм кумирам космічні подарунки, які МГО “Дитина з майбутнім” адресатам (читайте у матеріалі). 

Сувенірну продукцію з зображенням космічних картин Максима можна придбати в онлайн магазині SPECTRE за посиланням.