10-річний художник-аутист подарував свої картини Ілону Маску і Максиму Полякову

На виставці, яка проходить у  Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва, 27 жовтня 2021 року маленький художник Максим Бровченко презентував дві картини для Ілона Маска, засновника SpaceX, і Максима Полякова, засновника американсько-української Firefly Aerospace. 

Максим Бровченко з малечку цікавиться астрофізикою та дужче за все бажає познайомитися з Ілоном Маском та Максимом Поляковим. Аби стати ближчим до своєї мрії, спеціально для найвидатніших постатей у сфері ракетобудування сьогодення 10-річний школяр намалював космічні подарунки, на яких фарбами та кольором зобразив послання: “Мрії збуваються!” Ці космічні витвори мистецтва у день відкриття заходу та протягом всієї виставки маленького “українського Пікассо” зможе побачити кожен. 

Мрію засновника SpaceX маленький художник продемонстрував першими кроками Ілона Маска на Марсі та відзначив: “Коли людина про щось мріє, її мозок виділяє велику кількість енергії. Ця енергія підкріплюється енергією простору та мрія матеріалізується. Мрія Ілона високоенергетична, тому точно здійсниться!”

Меседж до засновника Firefly Aerospace Максим показав стартом польоту української ракети у космічні простори: “Кажуть, якщо чогось прагнути, то можна цього досягти. Хотів би я, щоб наша країна стала космічною країною”.

Після закінчення виставки кольорові шедеври неодмінно потраплять до адресатів, про що повідомила засновниця МГО “Дитина з майбутнім” та консул “Аутизм Європа” Інна Сергієнко на презентації: “Сьогодні всім вдалося побачити не тільки красу паралельних світів та насолодитися талантом Максима, а й згадати про свої мрії. Хлопчик впевнений, що збувається кожна, і я з ним згодна. Тому Ілон Маск та Максим Поляков обов’язково отримають свої подарунки”. 

Нагадуємо, перша виставка картин 10-річного аутиста Максима Бровченка  відкрилась 27 жовтня 2021 року за підтримки МГО “Дитина з майбутнім” у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва за адресою: Київ, Межигірська, 2. Про те як пройшов перший день “космічного” заходу дізнавайтеся за посиланням. 

Сувенірну продукцію з зображенням картин Максима Бровченка можна придбати у нашому онлайн магазині SPECTRE за посиланням.