На другу виставку картин Максима Бровченка у Києві завітав представник засновника Firefly Aerospace Максима Полякова

На презентацію другої виставки “космічних” картин маленького “українського Пікассо” Максима Бровченка завітав представник засновника Firefly Aerospace Максима Полякова –  Петро Іванов, якому хлопчик вручив подарунок для свого кумира.

2 листопада 2021 року Максим Бровченко разом з ініціатором та організатором заходу – МГО “Дитина з майбутнім”, яка опікується талантом маленького митця – відкрили виставку картин бердянського школяра у галереї мистецтв “Лавра” за адресою: Київ, вул. Лаврська 7-в. 

Окрім батьків та дітей, чисельних представників громадських організацій, діячів культури та ЗМІ на відкриття виставки завітав і несподіваний гість – представник засновника Firefly Aerospace Максима Полякова – Петро Іванов, якому Максим передав спеціально намальовану для “українського Ілона Маска” картину “Україна – космічна країна”, аби той вручив адресату. 

Подарунок був представлений ще на першій виставці Максима Бровченка, яка проходила у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва з 27 по 31 жовтня 2021 року. 

У Firefly Aerospace були настільки вражені талантом та безпосередністю хлопчика, що вирішили особисто познайомитись з юним талантом та прийти на захід у “Лавру”. Петро Іванов відзначив:

“Я вражений роботами і дуже радий побачити вживу талант 10-річного художника. Обов’язково передам подарунок Максиму Полякову, бажаю ще більших досягнень, але маленькому митцю вже є чим пишатися”.