У Києві відкрилася перша виставка «космічних» картин  хлопчика-аутиста з Бердянську Максима Бровченка

На виставці, що проходить у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва з 27 по 31 жовтня 2021 року, представлено близько 50 робіт талановитого 10-річного Максима Бровченка, якого українські ЗМІ вже встигли назвати «маленьким українським Пікассо». 

Ініціатором та організатором події є “Дитина з майбутнім” – громадська організація, що вже понад 10 років системно займається питаннями аутизму в Україні і, зокрема, опікується талантом школяра. 

Разом з представниками ГО та Театру виставку відкрив сам Максим, який приїхав з мамою Оксаною до Києва. Маленький художник, який придумав собі псевдонім «Космо Макс», розповів присутнім про свої космічні картини, поділився історією Планети А – вигаданої ним планети, про яку він пише фантастичну книгу. Потім кожен охочий зміг поставити маленькому художнику свої запитання. 

А ще Максим показав присутнім дві картини, які він намалював спеціально для Ілона Маска, засновника SpaceX, і Максима Полякова, засновника американсько-української Firefly Aerospace, яка також працює у сфері ракетобудування. 

Я завжди мріяв познайомитися з Ілоном Маском і побачити запуск космічного корабля, – пояснив хлопчик. – А недавно я почув про свого тезку – Максима, який народився у нашій області, який теж будує ракети, і захотів зробити їм подарунок. Я хочу, щоб їхні мрії збулися, бо мрії повинні збуватися”. 

 Засновниця МГО «Дитина з майбутнім», консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко привітала Максима з відкриттям його першої виставки і запевнила, що найближчим часом його подарунки буде доставлено адресатам.  

Максим має унікальний талант і ми хочемо, щоб у нього була можливість його розвивати і щоб про нього дізналося якомога більше людей, – каже Інна Сергієнко. – Я впевнена, що ми, дорослі, можемо і повинні здійснювати мрії наших дітей. Ми віримо, що ця виставка надихне багатьох діток до творчості і сміливих фантазій, і ще раз приверне увагу нашого суспільства до теми аутизму”.   

 Окрім дітей та батьків, на відкриття виставки завітали численні представники громадських організацій та ЗМІ. 

Користуючись нагодою, МГО «Дитина з майбутнім» висловлює щиру подяку керівництву Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва за співпрацю й надану усім бажаючим можливість познайомитись з творчістю Максима Бровченка. 

Сувенірну продукцію з зображенням картин Максима Бровченка можна придбати у нашому онлайн магазині SPECTRE за посиланням.