У Києві відкрилася друга виставка картин  маленького «українського Пікассо» Максима Бровченка

Максим Бровченко, талановитий 10-річний аутист з Бердянську, продовжує знайомити киян зі своєю творчістю. Після виставки у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва 2 листопада виставка його картин відкрилася у галереї мистецтв «Лавра». 

Виставка, яку відкрили Максим Бровченко та МГО «Дитина з майбутнім», що опікується талантом маленького митця, проходить за адресою Київ, вул. Лаврська 7-в та триватиме до 6 листопада. Вхід вільний.

Під час відкриття виставки Максим Бровченко познайомив поціновувачів мистецтва зі своєю Планетою А, її незвичайними мешканцями, про яких хлопець пише фантастичну книгу, та вкотре кольоровими фарбами закликав до любові, добра та толерантності. Всі охочі мали можливість поставити Максиму запитання про його творчість, поспілкуватися з мамою Оксаною, МГО «Дитина з майбутнім», яка є ініціатором та організатором заходу.

«Я дуже люблю спостерігати зорі та синю далечінь космосу. А ще цікавлюся тими, хто намагається його досягнути, пізнати нові світи та здійснювати свої мрії. Мої кумири – Ілон Маск і Максим Поляков. Вони круті та подобаються тим, що досягають своїх цілей. Я дуже хотів би з ними познайомитись. Тому намалював кожному картину».

Директорка МГО «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко пообіцяла, що подарунок Ілону Маску та Максиму Полякову обов’язково буде вручено адресатам.

«Максим – це наш спільний скарб, який майже щоденно дарує світові нові витвори мистецтва. Ми дуже щасливі, що сьогодні вдалося втілити одну з мрій нашого талановитого митця та сподіваємося, що виставка надихне інших дітей творити, а суспільство в цілому – стати уважнішим до проблем аутизму в Україні».

На захід завітали окрім батьків та дітей, представники громадських організацій, ЗМІ, діячі культури.

Користуючись нагодою, МГО «Дитина з майбутнім» висловлює щиру подяку директорці галереї мистецтв «Лавра» Міроновій Тетяні, колективу та БФ «Мистецтво без меж» за співпрацю й надану усім поціновувачам мистецтва можливість познайомитись з творчістю Максима Бровченка.