Наближаємо Перемогу разом: оголошуємо збір коштів на придбання фарб та полотен для Максима Бровченка

Наш незрівнянний унікальний Максим Бровченко за рік війни продемонстрував найкращий приклад людяності та надзвичайної віри у свою Батьківщину – 11-річний митець з аутизмом продав майже всі свої картини і кошти направив на потреби ЗСУ. 

Роботи хлопчика були продемонстровані на українських та міжнародних виставках, покликаних зібрати кошти на допомогу захисникам та привернення уваги світу до біди в Україні. Так, одне з полотен було представлено за кордоном на міжнародному благодійному аукціоні за ініціативи фундації Олени Зеленської та передано Папі Римському, а президент України Володимир Зеленський відзначив хлопця за волонтерську діяльність. 

“Завдяки Вам я зміг продати майже всі мої картини про космос, які намалював до початку війни. Всі кошти, отримані за свої роботи, я відправив на допомогу українським дітям з аутизмом та ЗСУ, аби моє рідне місто Бердянськ якнайшвидше було визволене від російських загарбників, а моя Батьківщина здобула таку довгоочікувану Перемогу”, – зазначив Максим Бровченко у дописі на сторінці ФБ. 

ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” підтримує збір коштів Максимом, щоб юний янгол зміг продовжити малювати і допомагати українським воїнам наближати здійснення мрії кожного українця – якнайшвидшої Перемоги. 

Кошти на купівлю нових фарб та полотен, будь ласка, направляйте на картку мами Оксани 

Приват Банк

5168 7456 1040 8897

Бровченко Оксана Леонiдiвна