Юний митець передав свою картину міжнародному аукціону Фундації Олени Зеленської – гроші передадуть людям з деокупованих територій

Одна з картин талановитого 11-річного хлопчика з розладом аутистичного спектра Максима Бровченка з тимчасово окупованого Бердянська “Наші Янголи-охоронці ЗСУ” стала лотом на міжнародному аукціоні, який пройшов у рамках презентації Фундації Олени Зеленської. Юний митець передав свою роботу, особисто зустрівшись з Оленою Зеленською. Таким чином він хоче підтримати Україну у боротьбі проти російської навали. 

 Хлопець до початку повномасштабної війни малював виключно космос, незвідані фантастичні галактики та миролюбивих жителів інших планет. Сьогодні він зображає іншу реальність – страшну війну, яка забрала у хлопчика можливість радіти життю у рідному місті на березі Азовського моря. Частину коштів від продажу своїх картин юний митець відправляє на підтримку ЗСУ, за що вже отримав відзнаку президента України Володимира Зеленського в рамках акції “Діти-рятувальники – герої війни”. 

Мама хлопчика Оксана пишається сином, і розповідає про нього так: “У своїх малюнках Максим показує цивілізованому світу, що відбувається в Україні. Це боротьба не лише за рідну домівку, це боротьба зі злом!”

 

Всі гроші від продажу лотів, включно із продажем картини Максима, підуть на підтримку людей з деокупованих територій на Харківщині. Зокрема, гроші спрямують і на відновлення лікарні в Ізюмі – збір триває.  

“Ми пишаємося тим, що робота нашого Макса долучиться до такої важливої та благородної справи. ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” висловлює щиру подяку Олені Зеленській та всій її команді за можливість стати частиною цього проєкту”, – підкреслила засновниця ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” та консул “Аутизм Європа” в Україні Інна Сергієнко.