Максим Бровченко презентував у Дніпрі п’яту виставку своїх картин

5 квітня 2023 року у Дніпрі відбулась презентація виставки картин юного митця з аутизмом Максима Бровченка. Гості заходу милувались десятками робіт хлопчика, якого медіа влучно назвали “маленьким українським Пікассо”, і навіть стали слухачами його лекції.  

Як автор космічних картин Максим розповів гостям закритої зустрічі у Planetarium Noosphere про свої роботи, сповнені любові до всього живого та толерантності, що так необхідно нам усім у скрутний воєнний час. На жаль, минулого разу хлопчик не зміг особисто приїхати у Планетарій на відкриття Четвертої виставки, адже у місті через війну знаходитись дитині було вкрай небезпечно. Та цього разу вдалося все і навіть більше. 

Максим в рамках презентації прочитав цікаву лекцію про Сонячну систему у супроводі неймовірного візуально ряду у Зоряній залі. Унікальні факти “космічного масштабу” з уст маленького митця з тимчасово окупованого Бердянська перепліталися з яскравими кольорами відеоряду, який у Планетарії створили спеціально до сьогоднішньої презентації. Після захоплюючої лекції гості дивилися повнокупольний анімаційний фільм.

Максим ділиться враженнями: 

“Я ще ніколи не бачив настільки великого та технологічного Планетарію! Мені дуже сподобалось у гостях і я бажаю всім бути подібними до жителів Планети А. Вони ніколи не воюють, адже всі ресурси направляють на винаходи та пошук нових технологій для миру”.

Юлія Прибиткова, Project Manager Planetarium Noosphere, поділилася гордістю і висловила подяку співорганізаторам виставки:

“Макс Бровченко — це неймовірний талант із незвичайним поглядом на світ. Кожна його картина — це своєрідна подорож у космос, де кожна лінія показує особливу емоцію та почуття. Ми раді мати можливість показати творчість Макса у просторі Planetarium Noosphere і поділитися цим із гостями нашого міста та країни, адже ми впевнені, що відвідувачі виставки отримають багато естетичного задоволення та натхнення від його робіт. Дякуємо за співпрацю колегам з ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім”.

На презентацію завітали понад 70 гостей – поціновувачів мистецтва, представників громадських організацій та ЗМІ.  

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру вдячність всьому колективу Planetarium Noosphere за теплоту та душевність, з якою був організований захід, попри воєнну агресію. Окрема подяка за приділену увагу – нашим журналістам! Сподіваємось на нові зустрічі та найскорішу Перемогу!

А ми нагадуємо, що виставка картин Максима Бровченка триває до 1 травня 2023 року за адресою: м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 10. Відвідування експозиції юного художника входить у вартість квитка на космічні сеанси. 

Придбати картини з виставки можна після її закінчення за контактами представника ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” Білоконської Тетяни t.belokonskaya@ukr.net Кошти від продажу йдуть на підтримку ЗСУ. 

Сторінка проєкту «Космічні картини Максима Бровченка»