IV виставка космічних картин українського Пікассо Максима Бровченка проходитиме у Дніпрі з 12 жовтня по 12 листопада 2022 року

Радо повідомляємо про відкриття виставки космічних картин аутиста Максима Бровченка, юного художника з Бердянська. Це вже четверта виставка юного митця, якого ЗМІ охрестили «українським Пікассо», що цього разу проходитиме у Дніпрі. 

Знайомство з творчістю українського школяра відбуватиметься у просторі Planetarium Noosphere, де всі охочі можуть долучитися до світу миру і краси.

Відвідування виставки відбуватиметься в рамках комерційних сеансів Планетарію. Вартість перегляду експозиції входить у вартість квитка на космічні сеанси. Придбати квитки можна за посиланням

Planetarium Noosphere два рази на тиждень безкоштовно проводить сеанси для переселенців, що дозволить людям, змушеним через війну покинути свої домівки, поринути у світ прекрасного, що панує на полотнах Максима Бровченка.

Виставка триватиме з 12 жовтня по 12 листопада 2022 року за адресою: м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 10. 

Презентація виставки та знайомство з автором космічних полотен проходитиме у кінці жовтня 2022 року у Планетарії, де гості зможуть не лише насолодитися красою загадкових планет, а й поспілкуватися з Максимом Бровченком у Зоряній залі. Юний художник спеціально до відкриття виставки підготував лекцію про Сонячну систему, після якої відвідувачі зможуть подивитися фільм про космос. Про час та дату презентації ми повідомимо окремо.

Захід відвідають численні представники ЗМІ та місцевих громад, адже талант Максима Бровченка визнаний українськими художниками та цікавить поціновувачів мистецтва за кордоном. 

Тож запрошуємо дорослих і маленьких любителів живопису відвідати експозицію з понад 30-ти космічних картин Максима Бровченка, познайомитися з талановитим 11-річним митцем та поринути у світ любові та толерантності, чим сповнені всі роботи художника та що так потрібно всім у цей надскладний для України час війни. 

ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», яка декілька років поспіль підтримує талант Максима, висловлює щиру подяку команді Planetarium Noosphere за ініціативу провести виставку та представити картини Максима Бровченка у цей буремний період для нашої Батьківщини. 

Більше інформації про Максима Бровченка та його творчість читайте на сторінці проєкту «Космічні картини Максима Бровченка» тут. Щоб придбати картини переходьте на офіційну сторінку сайту художника за посиланням, а дізнатися про космічні цікавинки можна на каналі YouTube Planetarium Noosphere. 

Обов’язково приходьте на виставку у Дніпрі, буде неймовірно цікаво! 

Слава Україні!