Валерій Залужний отримав символічний подарунок від Максима Бровченка

Днями наш неймовірний КосмоМакс побував у гостях надзвичайної людини – головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Неперевершений воєначальник та герой всього українського народу у ці надважкі воєнні часи викроїв час для зустрічі з маленьким “українським Пікассо” з тимчасово окупованого Бердянська. Макс у захваті! Каже, що знайомство з головнокомандувачем принесло йому відчуття повної безпеки і надійного захисту:

– Валерій Федорович ще більше зміцнив мою віру у нашу неминучу перемогу! Я зрозумів, що означає вирости і стати чоловіком, стати таким же міцним, сильним, сміливим і справедливим як Залужний. Те, що я побачив та відчув сьогодні – це абсолютна впевненість у завтра України і що наші люди – найкращі! Президент, Головнокомандувач ЗСУ, перша леді, десятки інших людей – це ті, з ким мені пощастило познайомитися і яких послав нам Бог, щоб у нашій країні відбулося майбутнє. Слава Україні і смерть ворогам!

Зустріч Залужного В.Ф. з Максимом Бровченко, талантом якого опікується МГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” вже кілька років поспіль, була неформальною, дуже теплою та надихаючою для школяра, який від початку війни з росією мріяв познайомитися з воєначальником ЗСУ, для потреб яких Макс збирає кошти, продаючи свої роботи. І мрія дитини збулася – Максим подарував полотно під промовистою назвою “Падай, с*ка, падай!” (із пісні слів не викинеш)), присвячену нашим захисникам, котрі боронять небо і землю України від окупантів.

З рук головнокомандувача ЗСУ Максим також отримав цілу купу подарунків: картину з портретами, частину дула збитого російського танку, медальйон, чашку та полотно з власноручним автографом Валерія Залужного.

Ми пишаємося нашим талановитим Максом та від усього серця бажаємо йому та усім громадянам України здійснення найголовнішої мрії нашого життя – якнайшвидшої Перемоги України!