У Запоріжжі відкрилася Третя виставка космічних картин Максима Бровченка, 10-річного хлопчика з аутизмом з Бердянська

28 липня у Запоріжжі, у День української державності, відкрилася Третя виставка космічних картин Максима Бровченка з Бердянська. Експозиція налічує 23 картини маленького “українського Пікассо”, як талановитого хлопчика вже встигли прозвати відомі українські митці. 

Нагадуємо, побачити картини Максима можна у художній галереї Запорізької обласної бібліотеки для дітей “Юний читач”, яка працюватиме щодня з 10:00 до 16:00, крім суботи та неділі, до кінця серпня за адресою: м. Запоріжжя, вул. Валерія Лобановського, 14. Вхід вільний. 

Знайомство з юним митцем та його творчістю, сповнену миром, любовю і добром, відбудеться 4 серпня 2022 року у просторі бібліотеки о 12:30.

Зазначимо, що виставка картин Максима проходить у скороченому форматі через війну в Україні. Проте маленький митець дуже хотів поділитися своєю творчістю і філософією миру з Запоріжжям, і пообіцяв, що експозиція обов’язково відбудеться і у рідному Бердянську після звільнення міста від окупантів.

Більше про Максима Бровченка дізнавайтеся за посиланням, і обов’язково відвідайте експозицію, адже картини хлопчика сповнені людяністю, співчуттям та всеосяжною любов’ю до всього живого, що так потрібно всім у час війни. 

Слава Україні!