Заради Перемоги! Максим Бровченко провів майстер-клас для військових

Днями юний художник з аутизмом Максим Бровченко провів майстер-клас з малювання. Прямо на соняшниковому полі українські герої – рятувальники, прикордонники, поліцейські та нацгвардійці – разом з 11-річним школярем з Бердянська намалювали спільну картину “Гвардія наступу”. 

Ідею роботи Космо-Макс придумав  раніше, і кожен учасник отримав змогу додати на полотно щось від серця. Попри те, що учасники “уроку малювання” – далеко-далеко не професійні художники, спільна робота стала символом майбутньої Перемоги України у віроломній війні з російським окупантом та додала ще більшої впевненості у здійсненні мрії кожного українця – Перемоги і мирного неба над головою. 

Свій мистецький шлях Максим розпочинав з картин на космічну тематику, адже завжди цікавився цією темою і мріяв стати астрофізиком. Проте після початку війни юнак малює тільки патріотичні полотна, частину з яких побачили учасники заходу.

“Картини дуже тематичні, не кожен дорослий так намалює. Сьогодні я бажаю тільки сонячного неба над головою і щастя собі та всім українцям”, – зазначала учасниця заходу Лідія Смолій, інспекторка патрульної поліції, яка відзначила на майстер-класі свій день народження.

Після майстер-класу силовики з Максимом розгорнули великий український прапор, на якому кожен учасник написав слова віри та побажання якнайшвидшої Перемоги. Картину та сповнений надій стяг юний митець з тимчасово окупованого Бердянська, талантом якого опікується МГО “Дитина з майбутнім”, планує передати очільнику МВС. 

Свої роботи Максим Бровченко вже подарував Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, Першій Леді України Олені Зеленській, Папі Римському Франциску, багатьом громадським діячам та звичайним людям, щоб у такий спосіб висловити вдячність за відчайдушну боротьбу проти ворога та підтримати животворчим мистецтвом тих, хто боронить нашу Батьківщину. 

Хлопчик продає свої полотна і виручені кошти віддає на потреби армії та підтримку дітей з аутизмом. За безцінний вклад у боротьбу проти росії “маленький український Пікассо” – як прозвали Максима у ЗМІ – отримав відзнаку з рук президента України Володимира Зеленського. 

Як пройшов майстер-клас дізнавайтесь з сюжету ТСН за посиланням, а більше про Максима Бровченка читайте на сторінці проєкту “Космічні картини Максима Бровченка”.