«Я завжди була білою вороною»: історія про жінку, якій поставили діагноз «аутизм» у 48 років – на сторінках «Аутизм сьогодні»

Рейчел Роу із Австралії має доньку з аутизмом. З тих пір, як жінка про це дізналась, – розпочала благодійну діяльність.

Проте все більше знайомлячись зі сферою аутизму, Рейчел розуміла, що вона теж – особлива людина. Щоб підтвердити це, пішла до спеціалістів. І навіть не здивувалась, коли її підозри підтвердились.

І хоч жінці уже 48 років, а діагностувати аутизм краще в якомога ранньому віці, Рейчел переконана: цей діагноз допоміг їй краще зрозуміти себе.

«Я завжди почувалась білою вороною у своїй сім’ї. Я постійно сумнівалась у тому, що повинна зробити, не могла знайти відповіді на запитання, які всім здавалися простими і зрозумілими. Я не знала, як потрібно поводитись, що робити правильно, а що – ні. А тому на мої слова чи дії люди реагували зовсім інакше, ніж я очікувала», – згадує жінка.

Більше про історію Рейчел Роу читайте у серпневому номері «Аутизм сьогодні».

Раніше у Києві за підтримки МГО «Дитина з майбутнім» презентували український переклад всесвітньо відомого роману про хлопчика з аутизмом.

https://cwf.com.ua/u-ki%d1%94vi-za-pidtrimki-mgo-ditina-z-majbutnim-prezentuvali-ukra%d1%97nskij-pereklad-vsesvitno-vidomogo-romanu-pro-hlopchika-z-autizmom/