Сьогодні, 28 травня, Клуб власників HarleyDavidson (HOG Киев Харлей чаптер Украина) за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, а також Асоціації батьків дітей з синдромом аутизму, організували свято для сімей в яких є діти з синдромом аутизму. Аніматори, шоу мильних бульбашок, фотосесії дітей на мотоциклах – далеко не всі події, в яких взяли участь особливі малюки. Таким святковим способом організатори та учасники доказали, що аутисти можуть ділитися своїми емоціями з оточуючими, а отже і спілкуватися и жити повноцінним життям.

«Ми отримали від байкерів дуже незвичну пропозицію – провести свято для наших сімей, – ділиться Євгенія Панічевська, Голова Асоціації батьків дітей з синдромом аутизму. – Нам ніхто і ніколи не дарував таких подарунків, це так приємно і є цінним для нас! Сьогодні нам надали можливість прийти з нашими дітьми, не ховатися і не хвилюватися про те, як їх приймуть оточуючі. Це перша акція, на яку відгукнулася така кількість сімей! Хлопці-байекри допомагають розвіяти міф про аутистів, як про людей, які відлюдні, нетовариські, не здатні розділити з іншими радість, за що велике людське спасибі!»

«Що може бути яскравіше щасливих і радісних дитячих очей? Що може бути прекрасніше за відчуття щастя дитини, яка повноцінно дивиться на життя? Ми спробували подарувати дітям ту повноту відчуттів і той драйв в житті, якого їм так не вистачає» – розповідає директор клубу власників «Harley Davidson» в Україні Ігор Турцевич.

Кожна родина, яка взяла участь в акції, отримала в подарунок квитки в цирк та дельфінарій. А ще можливість безкоштовно відвідувати з дитиною зоопарк.