Дистанційна програма розвитку дітей від садочка “Дитина з майбутнім”, структурування та візуалізація у рамках TEACCH підходу та друга частина інтерв’ю Ігоря Марценковського про зміни у галузі дитячої психіатричної допомоги – на сторінках нового випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за серпень 2021 року. 

На його сторінках на Вас чекає огляд унікальної послуги від дитячого садка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” – дистанційної програми “Наша дитина”. Продукт здобув схвалення батьків та продемонстрував свою ефективність на всіх малятах, з якими займалися за індивідуальною програмою поза закладом. 

Пропонуємо долучитися до матеріалу спільного проекту МГО “Дитина з майбутнім” та фармацевтичної компанії Асіно про головні засади структурування та візуалізації як головних розвивальних інструментів у рамках підходу TEACCH від мами дорослого аутиста, професора, д-ра психологічних наук, зав.кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти ЛНУ ім.Івана Франка Катерини Островської. 

Також у серпневому випуску запрошуємо Вас до другої частини інтерв’ю з дитячим психіатром Ігорем Марценковським, який розповів про зміни та актуальні проблеми у сфері дитячої психіатрії останніх 10 років. 

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – анонс наборів дітей з аутизмом до студії соціалізації “Дитина з майбутнім”, результати дослідження про основи дружніх стосунків людей з РАС та багато іншого!

Приємного читання!