Подарувати дітям маленьке свято – з такими намірами школу-сад «Дитина з майбутнім» відвідали представники єврейської організації. Вони привезли з собою добрі слова для педагогів і невеличкі подарунки для самих маленьких, які із задоволенням подарували дітям, поздоровили всіх з новим навчальним роком. Не дивлячись на те, що деякі малята не могли зрозуміти, як відреагувати на отриманий подарунок, багато дитячих оченят загорілися цікавістю і радістю.

«В цьому році наша ініціативна група спільно з «Бейтейну» виграли проект, де жінки роблять всілякі хенд-мейд вироби. В рамках цього проекту ми вирішили об’єднати наші зусилля і зробити таке свято і для дітей, – пояснює Олена Кремер, представник ініціативної групи. – Хенд-мейд тут тільки упаковка, тому що ми хвилювались, якою буде реакція дітей. Ми вирішили, що можемо поздоровити діточок з нагоди нового навчального року і не могли не використати таку можливість. І хоча саме таке свято для нас – щось нове, та ми готові і далі активно продовжувати такі діяльність».

«Я знаю про аутистів не дуже багато, але мені якось довелось працювати з хлопчиком з аутизмом, – розповідає представник Фонду Юлія Шкурат. Коли він прийшов до нас на підготовчі курси до школи, батьки не сказали про його особливості, про це ми вже потім здогадались самі. Та поміркували і вирішили залишити хлопчика в групі із звичайними дітьми. Результат був шокуючим. Коли хлопчик разом з усіма розповідав вірші і співав на одному із свят, його батьки плакали від щастя».

«Дуже приємно, коли хтось виявляє бажання якось допомогти, вкласти якусь свою частинку. Коли люди приїздять і бажають подарувати дітям подарунки, подивитися на них, заглянути в їх очі – це завжди добре. Будь-яку подібну ініціативу ми завжди розцінимо позитивно».

«Звичайно ж, ми сподіваємось, що такі візити будуть частішими. Навіть найменша увага з боку небайдужих людей завжди знайде відгук серед малечі та їх батьків», – відзначає директор Фонду «Дитина з майбутнім» Лариса Рибченко.