Книга “Планета А” Максима Бровченка вже у продажі, рівень задоволення життям дорослих з аутизмом та проєкт “Зрозумілий світ”- на сторінках “Аутизм сьогодні” за листопад 2023 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за листопад 2023 року.

На його сторінках на Вас чекає приємна та така довгоочікувана новина про те, що книга “Планета А” нашого неймовірного Космо-Макса вже у продажі. Книга долучає читачів до світу добра та любові в розумінні 12-річного хлопчика, який розповідає фантастичну історію про незвичайних прибульців, їх філософію життя і правила мирного співіснування всіх живих істот у Всесвіті. Дебютний твір маленького “українського Пікассо”, талантом якого опікується МГО “Дитина з майбутнім”, можна легко купити в один клік. Де? Дізнавайтеся в номері. 

У випуску на Вас чекає інформація про пілотний інформаційно-освітній проєкт “Зрозумілий світ”. Проєкт направлений на надання практичних знань та інструментів роботи від експертів сфери аутизму студентам КПІ, громадським організаціям та батькам дітей з особливостями розвитку. Окремий напрямок в рамках проєкту – волонтерська підтримка організацій від студентів КПІ та інформаційна кампанія в стінах КПІ, направлена на формування толерантного ставлення до підлітків з особливостями розвитку. Детальніше – у випуску.

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – нове дослідження соціальних навичок та рівня задоволення життям дорослих з аутизмом; зміни, які чекають на інклюзивне навчання в Україні найближчі роки та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!