Всеукраїнський тиждень дитячого читання відкрив аутист Максим Бровченко “Планетою А”

27 березня 2024 року відбулась чергова виставка картин Максима Бровченка у Запоріжжі. Цього разу відвідувачі змогли насолодитися талантом юного митця з аутизмом у Запорізькій обласній бібліотеці для дітей “Юний читач”. Захід пройшов в рамках відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання – щорічної події, на яку поціновувачі книги завжди чекають з нетерпінням.

Цього разу виставка була особливою, адже Максим Бровченко представив гостям не лише картини, а власноруч написану книгу “Планета А”, проілюстровану власними картинами про космос. Книга розповідає про жителів далекої планети, їх побут та взаємодію, про прості правила співжиття, завдяки яким ця інопланетна цивілізація ніколи не знала війни.

Юний митець нещодавно опублікував свою книгу в Україні, яка виявилась настільки успішною, що роботу взялись перекладати за кордоном – до Всесвітнього дня інформування про аутизм книгу можна буде придбати чеською.

Книга прийшлася до вподоби відвідувачам заходу, які з захватом слухали розповідь Максима про свою роботу та її героїв.

“Я дуже вдячна “Юному читачеві” за надану можливість Максу розказати про книгу, продемонструвати свої роботи. Нам всім дуже не вистачає любові і добра у ці надскладні воєнні часи для України. І я горда тим, що мій син може хоч трішки передати свого тепла”, – відзначила мама Максима Оксана Бровченко.

А ми нагадуємо, що юний митець, талантом якого опікується МГО “Дитина з майбутнім” багато років поспіль, займається волонтерською діяльністю, продаючи свої картини і відправляючи кошти на ЗСУ. За це 12-річний хлопець отримав відзнаку з рук Президента України Володимира Зеленського.