Перший переклад книги Максима Бровченка вже незабаром: “Планета А” їде до Чехії

Радо повідомляємо Вам про те, що зовсім скоро книгу 12-річного аутиста Максима Бровченка “Планета А” можна буде прочитати чеською мовою! В рамках заходів, присвячених Міжнародному дню обізнаності про аутизм, який щорічно відзначається 2 квітня, відбудеться презентація перекладу книги Максима Бровченка “Планета А” видавництвом Nadační fond ATYP, Za sklem o.s., ATYP Press s.r.o.

У своїй книзу автор розповідає про жителів незвичайної далекої Планети А, які випадково опинилися на Землі, їх світогляд, правила співжиття та надзвичайну любов до всього живого. Попри те, що книга розрахована на читачів віком від 9 до 12 років, прочитати унікальний твір юного письменника не завадить і дорослим, адже в ній є чому повчитися. А придбати “Планету А” в один клік можна за посиланням

Книга чеською вийде початковим тиражем у 2500 екземплярів та буде надрукована двома мовами – чеською та українською для зручності читачів та оформлена картинами автора на космічну тематику. 

Презентація перекладу відбудеться на заході “Чехія стає блакитною”, який організовує громадське об’єднання Za sklem, у Зліні о 13:00. 

Читачі ж, а саме широка громадськість отримають нагоду познайомитись з книгою Максима у перший день відкриття виставки “Світ книги”, яка проходитиме з 23 по 26 квітня 2024 року у Празі. 

Інна Сергієнко, консул “Аутизм Європа” та засновниця МГО “Дитина з майбутнім”, яка опікується талантом юнака з тимчасово окупованого Бердянська ділиться враженнями: 

“Дуже приємно, що книга нашого талановитого Максима знайшла свого читача не лише на теренах України, а й за кордоном. Твір юнака, який тільки-но розпочав свій письменницький шлях, вже їде в Чехію. Зараз видавництво сумлінно працює над перекладом, аби встигнути його опублікувати в заплановані строки. Ми гордимося успіхами Максима і сподіваємося, що чеський переклад стане першою сходинкою на шляху міжнародного розповсюдження книги. Ми впевнені, що серед творів інших аутистів книга 12-річного школяра зробить свій внесок в поглиблення розуміння суспільством різності і рівності та обов’язково стане бестселером у всьому світі”.

МГО “Дитина з майбутнім” щиро дякує видавництву ATYP Press s.r.o. за роботу над перекладом та організацію роботи з інформування про аутизм, адже разом – ми сила! 

А ми нагадуємо, Максим Бровченко – відомий на всю Україну митець, який до початку війни малював картини виключно про космос. Після віроломного російського вторгнення хлопець почав створювати патріотичні картини, кошти від продажу яких йдуть на підтримку українського війська та українських дітей з аутизмом.

Більше про Максима Бровченка дізнавайтесь на сайті маленького “українського Пікассо”, як хлопця вже встигли прозвати у вітчизняних ЗМІ. 

Книгу “Планета А” можна придбати в Україні за посиланням, а про можливість купити твір чеською ми оголосимо у квітні 2024 року. Тож слідкуйте за нашими новинами.