Міністр освіти та науки Дмитро Табачник звернувся до Міністра охорони здоров’я Україні Раїсі Богатирьовій з проханням вирішити питання виділення дітей з аутизмом в окрему категорію для того, щоб в подальшому було можливо розробити систему навчання таких дітей.

Звернення з’явилось внаслідок активної позиції громадських організацій та батьків дітей з аутизмом. Так, в квітні Фонд «Дитина з майбутнім» та Асоціація батьків дітей з синдромом аутизму провели акцію під стінами МОН України з вимогами дати артистам можливість отримувати освіту. Крім того, це питання розглядалося на засіданнях робочої групи з рішення проблем аутизму на чолі з представником Президента України у Верховній Раді України Юрієм Мирошниченко.

«Дуже приємно, що Міністерство освіти та науки України почуло нас і зробило перші кроки назустріч дітям з аутизмом. Ми сподіваємось і на подальшу співпрацю, бо впевнені – аутисти здатні до навчання, якщо для цього їм будуть створені необхідні умови», – вважає директор Фонду «Дитина з майбутнім» Лариса Рибченко.