V виставка космічних картин “українського Пікассо” Максима Бровченка проходить у Дніпрі з 20 березня по 1 травня 2023 року

Радо повідомляємо Вас про відкриття експозиції космічних полотен юного митця з аутизмом Максима Бровченка з тимчасово окупованого Бердянська. Загалом, це вже п’ята виставка маленького “українського Пікассо”, як хлопчика вже встигли охрестити у ЗМІ, і друга, яка відбудеться у дніпровському Planetarium Noosphere.

Виставка триватиме з 20 березня по 1 травня 2023 року за адресою: м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 10. 

Відвідування виставки входить у вартість квиточка на космічні сеанси. Придбати квитки можна за посиланням

Презентація виставки та знайомство з автором космічних полотен пройде 5 квітня 2023 року у Планетарії на закритому заході, де гості зможуть не лише насолодитися красою загадкових планет, а й поспілкуватися з Максимом Бровченком. На жаль, минулого разу через активні воєнні дії Максим Бровченко не зміг приїхати на відкриття, але цього разу хлопчик обов’язково порадує гостей лекцією про Сонячну систему і живим спілкуванням. Про час зустрічі ми повідомимо окремо. 

Тож запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва відвідати виставку з понад 20 космічних картин Максима Бровченка, особисто познайомитися з їх автором та поринути у світ добра та толерантності, чим сповнені всі роботи хлопчика та що так потрібно всім у цей надскладний для України час війни. 

Придбати картини з виставки можна після її закінчення за контактами представника ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” Білоконської Тетяни t.belokonskaya@ukr.net Кошти, виручені з продажу картин Максима Бровченка йдуть на підтримку української армії. 

Більше інформації про Максима Бровченка та його творчість читайте на сторінці проєкту «Космічні картини Максима Бровченка» тут