Результати Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму IPAC-2021 та щорічне опитування щодо аутизму в Україні-2021 –  на сторінках випуску “Аутизм Сьогодні” за листопад

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за листопад 2021 року. 

На його сторінках на Вас чекають результати проведення найважливішої події осені – Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму IPAC-2021, яку ініціювала МГО “Дитина з майбутнім” вже втретє. Захід відбувся 13-14 листопада 2021 року за темою “Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка” та ознаменувався прийняттям ряду важливих рішень у сфері аутизму. Яких? Читайте у номері! 

У випуску на Вас чекає цікавий та такий необхідний матеріал про порушення харчування та розлади травлення у дітей підліткового віку з РАС – проблему, яка часто супроводжує аутистів. Про це розповідає та ділиться професійними порадами з батьками та фахівцями щодо організації корекції лікар-терапевт, нефролог, дієтолог Мирослава Березова. 

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – реліз про проведення другої виставки картин талановитого 10-річного аутиста Максима Бровченка у Києві, матеріал про вплив негнучкого мислення аутистів на життя у дорослому віці та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!