П’ята виставка Максима Бровченка, конференція з аутизму про систему раннього втручання та диво з Фінляндії – на сторінках квітневого випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за квітень 2023 року. 

На його сторінках на Вас чекає матеріал про те, як пройшла презентація космічних картин 11-річного школяра з тимчасово окупованого Бердянська Максима Бровченка. Це вже П’ята експозиція юного митця з аутизмом, яка цього разу відбулась у Дніпрі і куди завітали чисельні поціновувачі мистецтва, представники громадських організацій та ЗМІ. 

У квітневому випуску представлено звіт про результати конференції “Розлади аутистичного спектра: система раннього втручання в Україні. Сучасні тренди співпраці лікарів, батьків та суспільства на ранньому етапі діагностики та лікування пацієнтів з РАС” за партнерства ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка відбулася 29 та 30 березня 2023 року. Про що говорили – читайте у номері.

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – про здобутки Шостої щорічної конференції “Autism Speaks”, результати дослідження зв’язку часу, проведеного перед екраном телевізора, та аутизмом, та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!