Перший переклад книги Максима Бровченка, нові портативні пристрої для виявлення аутизму та як знайти садок чи школу для дитини з інвалідністю – на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” за лютий 2024 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за лютий 2024 року

У номері на Вас чекає чудова новина про те, що зовсім скоро книгу 12-річного аутиста Максима Бровченка “Планета А” можна буде прочитати чеською мовою! В рамках заходів, присвячених Міжнародному дню обізнаності про аутизм, який щорічно відзначається 2 квітня, відбудеться презентація перекладу книги Максима Бровченка “Планета А” видавництвом Nadační fond ATYP, Za sklem o.s., ATYP Press s.r.o. Коли та де саме відбудеться презентація – дізнавайтеся у номері.

На сторінках журналу Ви дізнаєтесь і про можливість діагностувати аутизм прямо вдома за допомогою спеціального портативного пристрою. Що це за пристрій та як відбувається дослідження – читайте у лютневому випуску. 

Також на Вас чекає й інший корисний матеріал. Наприклад, покрокова інструкція щодо того, як в Україні знайти садок чи школу для дитини з інвалідністю; і багато іншого – корисного і цікавого. 

Приємного читання!

Слава Україні!