Опитування МГО “Дитина з майбутнім” українських родин з дітьми з аутизмом, які опинилися за кордоном через війну – проходьте і поширюйте

Шановні друзі! 

Позаду рік віроломного вторгнення Росії в Україну. Мільйонам українських громадян довелося виїхати з України, шукаючи безпеки в інших країнах Європи та світу. Україна завжди буде вдячна країнам, що прийняли українських біженців і надали прихисток їх родинам. Разом з тим, тривале проживання в іншій країні – це для всіх нас унікальний досвід, які ми маємо повинні оцінити і памятати, взяти з нього найкраще для використання після перемоги.  

Ми проводимо опитування “Рік великої війни. Досвід українців з аутизмом за кордоном”, щоб проаналізувати, як прожили цей рік українські родини з дітьми-аутистами, що виїхали за кордон. З якими викликами їм довелося зіштовхнутися, які приємні і не дуже сюрпризи їх очікували в інших країнах і як взагалі змінилося їх ставлення до існуючої в Україні та інших країнах системи підтримки дітей з особливостями. Щодо чого ви можете висловити своє захоплення, щодо чого – розчарування. Які ваші сподівання виправдалися, які – ні тощо.  

Опитування триватиме з 4 березня по 23 квітня 2023 року. 

Ваші відповіді будуть використані в обробці статистичних даних та їх аналізі. 

Ваші персональні дані не будуть використані без вашої попередньої згоди. 

Результати опитування будуть оприлюднені у кінці квітня 2023 року. 

Пройти опитування за посиланням 

З повагою, команда МГО “Дитина з майбутнім”