Доктор Роберт Бакендорф, засновник і директор клініки «Бакендорф і Колеги»

Дорогі друзі, запрошуємо Вас 5 грудня (п’ятниця) о 17.00 (за київським часом) прослухати вебінар доктора Роберта Бакендорфа (США) «Комунікація та Аутизм». Вебінар пройде російською мовою.

Мета вебінару – обговорити натуралістичні підходи до інтервенції для дітей з аутизмом. Натуралістичні підходи до інтервенції – це розвиток дитини і корекція аутизму в природних умовах для дитини, в сім’ї та за участю родини.
Натуралістичні підходи зачіпають дві основні проблеми аутизму соціальне участь (або активність) і соціальну комунікацію. Над цими проблемами кожен день свого побутового життя працюють сім’ї, в яких виховуються діти з аутизмом. Це навчання таким навичкам, як ініціативність, очікування своєї черги, жвавість у спілкуванні, гнучкість. Це навчання в сім’ї, де батько слід за інтересом дитини в грі і інших областях взаємодії. Натуралістичні підходи до інтервенції відрізняються від підходів, які вимагають жорстко структурування формату роботи і штучне створення навколишнього середовища «що не відволікає», багаторазові повторення роботи над одним і тим же навиком і використання «зовнішніх» заохочувачів.

Підходи роботи над цими навичками будуть продемонстровані за допомогою відео кліпів.

Про спікера.

Доктор Роберт Бакендорф, засновник і директор клініки «Бакендорф і Колеги» (buckendorfassociates.com), здобув освіту магістра в 1975 році в державному університеті штату Айдаго і захистив докторську дисертацію в 1997 в університеті Вічіта. Крім приватної практики, доктор Бакендорф працює клінічним доцентом в Університеті Здоров’я і Науки штату Орегон і також періодично викладає в Державному Університеті міста Портланд.
Доктор Бакендорф безпосередньо працює з дітьми з різного роду патологіями розвитку вже більше 35 років. Одне з головних напрямків його роботи з дітьми з аутизмом – терапія з активною участю членів сім’ї, використання підходів, які широко залучають всіх членів сім’ї та вихователів дитини і допомагають їм успішно взаємодіяти з їхніми дітьми. Його особливо цікавлять і хвилюють питання допомоги дітям з порушеннями мови і мовного розвитку, включаючи аутизм, розлади артикуляції мови, черепно-лицьові розлади і розлад заїкання. У минулому доктор Бакендорф був президентом Асоціації мови та слуху штату Орегон та Академії Патології Речі і Аудіології і отримав нагороду від Асоціації мови та слуху в 2010 році.
Він читає лекції та семінари для батьків, студентів і професіоналів, що працюють з дітьми з аутизмом та іншими патологіями розвитку, в США, а також в інших країнах світу, таких як Казахстан, Україна, Кенія, Саудівська Арабія, Куба, Азербайджан, Македонія і Киргизія .
Він є співавтором кількох книг, а також редактором книги «Аутизм: Посібник для педагогів, лікарів і батьків» Видання 2008 Super Duper Publications. Він прочитав більше 100 лекцій на теми роботи з дітьми з патологіями розвитку і продовжує безпосередньо приймати пацієнтів і наставляти студентів в його приватній клініці.
Під час вебінару, можна буде ставити питання спікеру.
Технічні вимоги до обладнання для участі у вебінарі:
– Персональний комп’ютер з можливістю виходу в Інтернет
– Оперативна система: Windows XP, 7, Windows Vista
– Швидкість доступу в Інтернет – від 100Кбіт / с.
– Список підтримуваних Інтернет-браузерів: – Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera 16 і вище.
– Пристрій введення – миша / сенсорний дисплей, клавіатура.
– Колонки, навушники або вбудований динамік.

Отримати технічну консультацію можна за електронною поштою за наступною адресою: osobie.vmeste@gmail.com
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму, яка знаходиться за адресою  http://mivmeste.in.ua/vebinar-doktora-roberta-bakendorfa-kommunikaciya-i-autizm/
При успішній реєстрації на вебінар ви отримаєте підтвердження на Ваш почтовий ящик.
За дві години до початку вебінару на зареєстровану електронну адресу прийде посилання для підключення до вебінару.
Кількість місць обмежена!
Якщо виникають запитання чи проблеми, звертайтесь, будь ласка!
Facebook https://www.facebook.com/ladnaya
Skype ladnaya.olga
E-mail ladnaya@gmail.com
Тел. +38 (093) 652 1812, +38(050) 734 2881