Нагорода за жертовність і любов до України, унікальний застосунок для дітей з РАС та дослідження про гендерне розмаїття осіб з ментальними порушеннями – на сторінках “Аутизм сьогодні” за вересень 2023 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за вересень 2023 року

На його сторінках на Вас чекають новини про унікальний винахід українських розробників – застосунок BrainyTrain. Це мобільний тренажер, за допомогою якого можна покращити пам’ять та концентрацію. Більше про додаток і те, як виникла ідея його створення читайте у номері.

У випуску на Вас чекають поради відомої дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз про важливість спілкування з дітьми про людей з інвалідністю. Чи потрібно говорити про те, як поводитися з людьми з інвалідністю та чому це так важливо дізнавайтеся у матеріалі випуску.

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – наприклад, нове дослідження і рекомендації для освіти, клінічної практики, досліджень та політики з метою сприяння добробуту молоді та дорослих з аутизмом через позитивний підхід до сексуальності та гендерного розмаїття; за що засновниця МГО “Дитина з майбутнім” Інна Сергієнко отримала нагороду та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!