Інструкція «чекаю»: поведінковий терапевт дитсадка «Дитина з майбутнім» виступить під час Другої міжнародної практичної конференції «IPAC-2020»

«Інструкція «чекаю» — про керівний контроль», – саме на таку тему під час Другої міжнародної практичної конференції «IPAC-2020» говоритиме поведінковий терапевт, корекційний психолог, психолог-консультант та психотерапевт Яна Юрченко.

Це спеціаліст розвивального дитсадка для дітей з особливостями «Дитина з майбутнім»

З особливими дітьми жінка працює вже понад 17 років.

Тому після своєї лекції на конференції Яна Юрченко з радістю відповість на запитання батьків. Вона допоможе правильно оцінити ситуацію в сім’ї, поведінку дитини та допоможе вибудувати стратегію роботи зі встановлення керівного контролю.

Друга міжнародна практична конференція з аутизму «IPAC-2020» відбудеться 21–22 та 28–29 листопада. Цьогоріч, у зв’язку з пандемією, вона змінила формат на онлайн. Темою заходу стане інклюзія та супровід сім’ї. Виступлять на конференції 18 міжнародних та українських експертів.

Дізнатись більше про конференцію та як на неї потрапити можна тут: https://conf.cwf.com.ua/

Раніше ми розповідали, що працевлаштування особливих людей стане однією із ключових тем Другої міжнародної практичної конференції з аутизму.

https://cwf.com.ua/praczevlashtuvannya-osoblivih-lyudej-stane-odni%d1%94yu-iz-klyuchovih-tem-drugo%d1%97-mizhnarodno%d1%97-praktichno%d1%97-konferenczi%d1%97-z-autizmu/