Дитячий садок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” проводить тестування розвитку своїх вихованців

13 червня 2022 року проект Фонду дитячий садок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” розпочав традиційне тестування розвитку своїх вихованців. Трестування триватиме два тижні, в результаті якого батьки отримують відповідні рекомендації.

Під час тестування  до кожного вихованця педагоги використовують індивідуальний підхід, адже двох однакових хлопчиків чи дівчаток не буває, на думку спеціалістів дитсадка. Тестування – це важливий етап відстеження прогресу в розвитку дитини та виявлення тих моментів, над якими потрібно працювати ще ретельніше. У рамках цього процесу педагоги проводять багато зустрічей з дитиною, під час яких оцінюють її здібності та інструменти, завдяки яким у роботі з нею досягнули успіху. Аналізують також ті методи, які не показали свою ефективність. Цей етап допомагає розробити дієву індивідуальну програму на наступний період та надати ефективні  рекомендації батькам. Також тестування показує, наскільки дитина готова до інклюзивного навчання в інших шкільних чи дошкільних закладах.

Якщо у вас виникли питання щодо роботи дитячого садочка та доступних послуг, почитати можна тут https://childfuture.kiev.ua/poslugi-2/ або звертайтесь до директора садочка Наталії Віталіївни Стручек за телефоном 050 352-90-97або пишіть на struchek@cwf.com.ua