20 квітня у рамках проведення проекту «Дні Європи в Україні. Діалоги про цінності» відбулася спільна акція Фонду «Дитина з майбутнiм» та ЄБФ «Бейтейну – Наш дім». У ході громадського діалогу, який відбувся після проведення ролевої гри з елементами форум-театру, пройшло обговорення прав людей з особливими потребами. Під час дискусії жвавий інтерес викликала проблематика створення правового поля в Європі й Україні. Зокрема розглядалися підходи європейського співтовариства до прав людей з обмеженими можливостями та впровадження Статтей 24 і 27 Конвенцій ООН, які стосуються освіти та працевлаштування інвалідів. Присутні звернули увагу, що формування і дотримання в Україні відповідних суспільних законів, є необхідною умовою для вирішення проблемних і інтеграційних питань для людей з особливими потребами.

Також волонтери Фонду дали поради батькам стосовно навчання і виховання дітей з синдромом аутизму та розповіли про початок курсу «Методика навчання батьків аутичних дітей навичкам ефективного спілкування та розвиваючої гри».

Захід відбувся за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»

www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».