У 2014 році Консул «Аутизм-Європа» Інна Сергієнко продовжить серію регіональних семінарів по темі аутизму.

Практика проведення таких виїзних семінарів цього року показала, що в українських містах існує брак інформації по темі аутизму, тому зустрічі з Інною Сергієнко були надзвичайно затребуваними. Організатор регіонального туру – Фонд “Дитина з майбутнім” – отримав багато заявок, в результаті чого були узгоджені наступні міста для візитів у 2014 році: Рівне, Вінниця, Миколаїв, Бердянськ і Севастополь.

24 січня Інна Сергієнко побуває в м. Рівне, де приймати її буде Благодійний фонд взаємодопомоги і захисту дітей з аутизмом «Погляд». В лютому семінар про аутизм прослухають спеціалісти і батьки в Вінниці. Приймати семінар буде Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» Міністерства соціальної політики України.

В березні Консула очікують у Миколаєві. Семінар пройде за сприяння Державного комплексу соціальної реабілітації інвалідів Мінсоцполітики України. В квітні – в Бердянську за підтримки ГО «ББФ «Цветные ладошки» та Бердянського Державного педагогічного Університету. В травні про аутизм більше дізнаються у Севастополі. Там семінар пройде за підтримки ГО «Дети аутисты нашого столетия».

Нагадуємо, що такі семінари вже відбулись в Нікополі, Кам’янець-Подільському, а 14 грудня у Харкові. Участь в заході безкоштовна. Більш докладну інформацію по кожному місту мі будемо повідомляти додатково.