12 червня в столиці відбувся науково-практичний семінар, присвячений індивідуальним програмам навчання дітей зі спектром аутистичних порушень. На заході виступила начальник відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів Віра Шинкаренко, доктор психологічних наук Діана Шульженко розповіла про зміст корекційної роботи з аутичними дітьми.

Директор Фонду «Дитина з майбутнім» розповіла про педагогічний менеджмент корекційної роботи з дітьми – аутистами. Презентація Лариси ґрунтувалася на практичній складовій роботи дитячого саду для дітей з особливостями розвитку «Дитина з майбутнім».

«Ми дуже пишаємось можливістю приймати участь в професійній дискусії, яка відбулась на цьому семінарі. Нам дійсно є що сказати – досвід нашого садка є унікальним для України і ми із задоволенням ділимося їм. Крім того нам не байдужа подальша доля вихованців нашого проекту, тому питаннями шкільної освіти ми зараз приділяємо дуже велику увагу», – розповідає Лариса Рибченко.

Організаторами семінару виступили Міністерство освіти та науки України, Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ ім. Драгоманова (Київ), кафедра психології ЛНУ ім. Франка (Львів), Регіональний Союз «Справа Кольпінга» (Чернівці).