50 дітей з аутизмом спільного проекту Фонду «Дитина з майбутнім», БО «SPORT for PEACE» та НСК “Олімпійський” KidsAutismGamе пробіглий свій перший зимовий забіг, який відбувся в рамках «Масниця SNOW RUN 2018» 18 лютого на ВДНГ. Вік дітей, які взяли участь в ініціативі – від 4 до 13 років. Це сьомий забіг для особливої малечі, але перший – зимовий. 

У рамках найбільших спортивних подій Києва 2018 року благодійний фонд “Sport for Peace” разом з КП “Київський метрополітен” започаткували благодійну ініціативу “ПРИТУЛЯТИСЯ”. Її метою є підтримка інклюзії дітей з аутизмом в спорт.

«Щодня у метрополітені ми бачимо напис “Не притулятися”, але кожен з нас іноді потребує саме притулитись до когось і знайти підтримку. Цього разу підтримки потребують сміливі діти з розладами аутичного спектру, які у 2018 році вийдуть на старт забігів у складі команди KidsAutismGames. Дорослі спортсмени та просто небайдужі люди матимуть можливість проявити свою увагу та підтримку до дітей – «притулитися» до них та пробігти разом дистанцію у 800 метрів», – розповідає керівник проекту “Sport for Peace” Наталія Мартіашвілі.

Попереду у 2018 році в команди KidsAutismGamе ще 8 спортивних забігів в Києві на підтримку ініціативи “ПРИТУЛЯТИСЯ”.

«Підтримка благодійних ініціатив важлива для наших заходів. Бо масовий спорт – це соціалізація та рівність для усіх учасників. Можливість ставати сильнішим та ставити перед собою вищі цілі», – переконаний організатор заходу та директор KM Running Klub Константин Божко.

«Доступність – важливий пріоритет розвитку нашого підприємства. Для нас це дуже органічний проект, оскільки ми підтримуємо створення інклюзивних умов та маємо у планах обладнання станцій для можливості зручного проїзду усім категоріям пасажирів», – додала радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон.

Долучитися до ініціативи та підтримати її можна також придбавши символічну сувенірну продукцію “ПРИТУЛЯТИСЯ”. Вона доступна на кожному заході або на сторінці Ініціативи https://www.facebook.com/kids.autism.games/. Ініціатива збирає кошти на спортивний інвентар для занять проекту KidsAutismGames.