Презентація виставки космічних картин 10-річного Максима Бровченка відбудеться вже завтра!

10-річний талановитий художник Максим Бровченко та МГО “Дитина з майбутнім” запрошують відвідати перші виставки картин про космос та разом опинитися у небаченому світі добра, краси та любові, який маленький школяр зображає на своїх чудових полотнах. 

Перший захід відбудеться з 27 по 31 жовтня 2021 року у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва за адресою: Київ, Межигірська, 2 (станція метро: Контрактова Площа). Відкриття виставки об 11:00. Захід розпочинається з презентації виставки Максима Бровченка та представників організатора – МГО “Дитина з майбутнім”, на якій кожен зможе поспілкуватися з маленьким художником та поставити питання про творчість. 

Друга виставка проходитиме з 2 по 6 листопада 2021 року у просторі галереї мистецтв “Лавра” за адресою: Київ, вул. Лаврська, 7в (станція метро: Арсенальна). Початок о 12:00. 

Вхід до обох виставкових локацій вільний. 

Максим Бровченко – особливий хлопчик, адже не лише малює картини виключно про космос, а й займається соціальною діяльністю, допомагаючи іншим людям зрозуміти аутистів, бо і сам має РАС. Талановитий школяр веде групу у Фейсбуці «Космо-Макс» про новітні дослідження та цікавинки у сфері астрономії та фізики. Це також онлайн майданчик для всіх намальованих картин, який майже щоденно поповнюється новими роботами. 

Більше про активність Максима Бровченка, мрії 10-річного хлопчини, інтерв’ю та проєкти дивіться за посиланням