З 29 травня по 7 червня триватиме «Чілдрен Кінофест-2020»

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» цього року відбудеться онлайн — з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю. Фільми програми можна буде переглянути безкоштовно, попередньо зареєструвавшись на сайті. Місія фестивалю — розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно та залучати дітей до створення кінофільмів.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від чотирьох років, відібрані командою «Чілдрен Кінофесту» на найбільших європейських кінопереглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно — Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Програму фестивалю можна знайти тут.

Фільм, який стане переможцем цьогорічного «Чілдрен Кінофесту», обере аудиторія: після перегляду стрічок конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них відібрано по п’ять фіналістів у двох категоріях — від 7 до 10 років і від 11 до 14. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

Запрошуємо вас до перегляду!