Відкриття доступу до відео та презентацій III міжнародної конференції з аутизму IPAC-2021 «Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров’я, підтримка»

Оголошуємо про відкриття доступу до матеріалів III міжнародної конференції з аутизму щодо проблем підлітків. 

Ми отримали дуже багато запитів на матеріали Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму «Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров’я, підтримка», яка відбулась 13-14 листопада 2021 року онлайн. Розуміючи попит на безцінний досвід, який був представлений на заході, МГО “Дитина з майбутнім” відкриває продажі доступу до всіх матеріалів конференції – відео-записів секцій 25 спікерів та презентацій. 

Детальніше про наповнення конференції, представлений досвід та спікерів ви можете почитати на сайті https://ipac2021.cwf.com.ua

Вартість доступу до бази знань – 2000 грн. Доступ для кожного бажаючого відкривається на три календарні  тижні, з дати оплати. Оплатити можна на сайті заходу.

Програма доступу до матеріалів Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму буде працювати протягом трьох місяців  – до 22 березня 2022 року. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтесь будь ласка за телефоном  +38 (050) 449-49-59 або на електронну пошту event.cwf@gmail.com