25 січня 2020
A+ R A-

Закон «Про повну загальну середню освіту»: асистент дитини є учасником освітнього процесу

Верховна Рада України прийняла новий закон «Про загальну середню освіту». Документ передбачає ряд новацій, які повинні вплинути на розвиток шкільної освіти. Стосуються вони також дітей з особливими освітніми потребами. Так, в статтю 19 п.1 внесена правка, запропонована громадським організаціями. Вона стосується того, що відтепер асистент дитини є учасником навчального процесу та повинен допускатися в клас.

Детальніше...

Підсумки конгресу в Брюселі та емоційна розповідь однієї волонтерки

Шановні читачі! В Брюсселі відбулися щорічні збори консулів європейської асоціації «Аутизм-Європа», на яких Україну представляла Інна Сергієнко, засновниця МГО «Дитина з майбутнім». Про підсумки конгресу, стан державної підтримки людей з аутизмом, а також стереотипи, які існують у суспільстві щодо сприйняття таких людей, читайте в інтерв’ю в нашому свіжому випуску.

Детальніше...

Ситуація з аутизмом в Україні поліпшується - опитування

МГО «Дитина з майбутнім» виступила партнером опитування «Аутизм і освіта», яке за ініціативи Аутизм Європа проводилося протягом 2019 року в країнах ЄС і метою якого є сприяння доступу людей з аутизмом до якісної інклюзивної освіти, в тому числі університетської та професійної. Завдяки зусиллям МГО «Дитина з майбутнім» (Київ) та підтримці Консула Аутизм Європа в Україні Інни Сергієнко Україна також взяла у ньому участь.

Детальніше...

Перша міжнародна практична конференція з аутизму в деталях в свіжому номері "Аутизм Сьогодні"

Шановні читачі, 8–9 листопада в Києві відбулася унікальна подія – Перша міжнародна практична конференція з аутизму, що зібрала під одним дахом українських та закордонних експертів, які працюють у цій сфері.  В номері за листопад ми детально описуємо наповнення конференції, відгуки гостей, дякуємо за допомогу партнерам. 

Детальніше...

У столиці відбувся Форум «Відкритий простір» до Дня осіб з інвалідністю

2 грудня в Києві Міністерство соціальної політики України спільно з Офісом Ради Європи організувало Форум «Відкритий простір», в якому взяли участь представники МГО «Фонд «Дитина з майбутнім» - Інна Сергієнко, засновник організації та Консул Аутизм Європа та Галина Лозова, директор МГО.

Детальніше...

Конгрес в Ніцці та нові технології виявлення аутизму

Дорогі читачі, в свіжому номері електронного журналу «Аутизм Сьогодні» найцікавіше з Міжнародного конгресу «Аутизм-Європа» (12th AutismEurope International Congress), який відбувся 13–15 вересня в Ніцці. На ньому директор з розвитку МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко виступила експертом-співголовою сесії «Вербальні комунікації: діагностика та оцінка (презентації)».

Детальніше...

Масштабна міжнародна конференція з аутизму - як це було

Найбільший та значущий захід у сфері аутизму відбувся! 8-9 листопада в Києві пройшла Перша міжнародна практична конференція з аутизму, інтерес до якої не згасав з боку охочих відвідати навіть після того, як були розпродані всі квитки.

20 практичних семінарів, 15 міжнародних та українських експертів, які щодня працюють з людьми із затримкою психічного та мовного розвитку, аутизмом, алалією та іншими ментальними розладами, поділилися на заході своїм колосальним досвідом.

Детальніше...

Асоціації CHILD.UA – головний партнер Першої міжнародної практичної конференції з аутизму

8–9 листопада в Києві пройде Перша міжнародна практична конференція з аутизму, головним партнером якої стане Асоціації CHILD.UA. Місія цієї організації - підняти в Україні стандарти захисту прав дітей до рівня керівних вказівок конвенції ООН про права дитини, а також просувати соціальні, гуманітарні проекти та ініціативи членів Асоціації.

Детальніше...

Giunti Psychometrics – партнер Першої міжнародної практичної конференції з аутизму

8–9 листопада в Києві в рамках Першої міжнародної практичної конференції з аутизму ви дізнаєтеся про психологічні тестові методики та послуги навчання, використання і поглибленої інтерпретації результатів психологічної оцінки. Це спеціалізація партнера конференції - міжнародної групи компаній Giunti Psychometrics.

Детальніше...

Міжнародна практична конференція з аутизму, корекція поведінки та американський гість на Тернопільщині

Шановні читачі, свіжий номер електронного журналу «Аутизм Сьогодні» починається з анонсу найважливішого заходу з аутизму – Першої міжнародної практичної конференції, що пройде в Києві 8-9 листопада та збере найкращих спеціалістів сфери з різних країн світу.

На сторінках журналу ми також розповідаємо про корегування поведінки особливих дітей в контексті побутових навичок, а також ділимося враженнями Юлії Рихлицької, мами дитини з аутизмом, яка запросила на Тернопільщину Білла Петерса – дорослого аутиста з США.

Детальніше...
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
25
дней осталось
31.12.2019
запуск проекта

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка