31 травня 2020
A+ R A-

З 29 травня по 7 червня триватиме Чілдрен Кінофест 2020

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн — з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю. Фільми програми можна буде подивитись безкоштовно, попередньо зареєструвавшись на сайті. Місія фестивалю — розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно та залучати дітей до створення кінофільмів.

Детальніше...

30 травня відбудеться on-line семінар про академічний розвиток дитини

У суботу, 30 травня, о 20:30 (за Києвом) відбудеться новий on-line семінар на тему «Академічний розвиток дитини. З чого почати?".

Спікер - дефектолог, корекційний педагог спеціалізованого садка для дітей з особливостями у розвитку «Дитина з майбутнім» Інга Качановська.

Стрім традиційно шукайте на сторінці в FB «Дитина з майбутнім». Крім того, не забувайте залишати свої запитання, спікер з радістю на них відповість.

Детальніше...

Ментальне здоров'я: запрошуємо на новий on-line семінар 31 травня

Запрошуємо вас 31 травня на новий on-line семінар. Цього разу він носить назву «Ментальне здоров'я: вплив на сім'ю та аутистів».

Всі спікери для вас уже відомі. Це дорослі аутисти зі США Стівен Шор і Біл Петерс, 13-річний українець Михайло Сергієнко та засновниця МГО «Дитина з майбутнім», спікер «Аутизм Європа» Інна Сергієнко.

Мова семінару - англійська, але буде послідовний переклад.

Детальніше...

«Світлий бік аутизму»: дивіться запис семінару

Семінар «Світлий бік аутизму» вже доступний для перегляду.

Спеціально для вас Стівен Шор, Біл Петерс і Міша Сергієнко розповідали про те, чому їм подобається бути аутистами.

За їхніми словами, така особливість подарувала їм унікальний погляд і сприйняття світу, а також можливість помічати ті речі, яких інші не бачать, наприклад, дрібні деталі або закономірності. Наприклад, Стівен Шор завдяки цій здатності легко збирав годинники і велосипеди. Саме такі вміння перетворилися для нього в першу роботу.

Детальніше...

З'явився в доступі відеозапис on-line семінару про небажану поведінку

Друзі, раді вам повідомити, що на Youtube каналі "Дитина з майбутнім" є у доступі відео on-line семінару на тему «Чому з'являється небажана поведінка».

Під час прямого ефіру основний доповідач - педагог і дорослий аутист Анна Долінова розповідала, що більшість дій, які називають небажаною поведінкою, - це реакція на якусь нестандартну ситуацію. І щоб позбутися її, необхідно ліквідувати або ж згладити причину. Але це не завжди можливо. Що ж радить спікер, дивіться на відео.

Детальніше...

25 травня дитячий садок «Дитина з майбутнім» відновлює свою роботу

Дитячий садок для дітей з особливостями розвитку «Дитина з майбутнім», що є проєктом МГО «Дитина з майбутнім», відновлює свою роботу з 25 травня. Рішення про відкриття закладів дошкільної підготовки ухвалив уряд.

Педагоги «Дитина з майбутнім» проінструктовані щодо санітарно-гігієнічних норм, яких необхідно дотримуватися. Тому вихованці дитсадка будуть там у безпеці.

Детальніше...

Доступний до перегляду on-line семінар про мотивацію та роботу з дітьми з аутизмом

Раді вам повідомити, що запис on-line семінару на тему «Мотивація і структурний підхід у роботі з дітьми та молоддю з аутизмом» доступна до перегляду.

Тепер ви зможете послухати (або ж переслухати) Жаклін Босман Бесемер – спікерку з Нідерландів, психологиню за спеціалізацією «Дитячий розвиток і освіта». Вона давала порадити, як вибудувати ефективну комунікацію з дітьми, та як їх мотивувати.

Подивившись семінар, ви дізнаєтесь:

Детальніше...

День матері: дивіться відео on-line семінару з Білом Петерсом та Стівеном Шором

Тематичний стрім до Дня матері з дорослими аутистами Білом Петерсом та Стівеном Шором доступний до перегляду.

Все, що ви хотіли знати, про взаємини матерів та дітей – саме тут.

Детальніше...

Фізичний розвиток і корекційне виховання: 23 травня відбудеться новий on-line семінар

Запрошуємо на новий on-line семінар, який відбудеться 23 травня о 20:30 (за київським часом). Цього разу тема звучить так: «Фізичний розвиток як основа формування особистості дитини. 8 принципів корекційного фізичного виховання».

Проведе семінар Андрій Романь - реабілітолог корекційного дитячого садка «Дитина з майбутнім», спортивний психолог, 3С-терапевт, нейропсихолог. Він має 8-річний досвід корекційної роботи.

Детальніше...

Дивіться запис on-line семінару «Боротьба за підтримку в навчанні»

Запис on-line семінару «Боротьба за підтримку в навчанні» Родеріка Пласа тепер доступний на нашому Youtube-каналі.

Нагадаємо, спікер - людина з аутизмом, який займається самоадвокацією і є головою консультативної ради при уряді Нідерландів з питань працевлаштування людей з особливостями.

Детальніше...

cc banner

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка

Ми в соц.мережах

cwf youtubecwf facebook