18 лютого 2019
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ОБЫЧНОЙ ШКОЛЕ!
26612 грн
собрано
100000 грн
наша цель
40
дней осталось
31.03.2019
запуск проекта
 

Громадські організації можуть мати ознаку неприбутковості і одночасно здійснювати підприємницьку діяльність - Мінфін

Міністерство фінансів пристало на пропозиції експертів проекту USAID «Громадяни в дії» і видало роз’яснення, в якому чітко прописало, що громадські організації можуть мати ознаку неприбутковості і одночасно здійснювати підприємницьку діяльність.

Детальніше...

Всеукраїнські досягнення в інклюзії та досвід дистанційної програми навчання «Наша дитина»

Друзі, в свіжому випуску електронного журналу «Аутизм сьогодні» ви дізнаєтеся про найважливіші і значущі досягнення в області інклюзії, які озвучили на масштабній всеукраїнській нараді.

Як працює дистанційна програма «Наша дитина» і скільком сім'ям вона вже допомогла - спілкуємося з Яною Юрченко, практичним психологом садочку «Дитина з майбутнім» про очевидні успіхи за два роки існування програми.

Детальніше...

Унікальний посібник з тьюторству - вже в магазині Спектр

Єдиний у своєму роді посібник з тьюторства «Тьютор в інклюзівній школі: супровід дитини з особливими розвитку» вже з'явився у продажу. Придбати його можна тут:

http://spectre-shop.com/product/tyutor-v-inklyuzivnij-shkoli-suprovid-ditini-z-osoblivostyami-rozvitku/

Ця книга - узагальнений і систематизований матеріал про роботу тьютора – педагога, що займається супроводом дитини з особливостями розвитку в інклюзивної школи.

Детальніше...

Посібник по Тьюторству - скоро буде доступний для всіх бажаючих

Найближчим часом вийде в світ новий і єдиний в своєму роді посібник по Тьюторству: «Тьютор в інклюзівній школі: супровід дитини з особливими розвитку».

Книга являє собою узагальнений і систематизований матеріал про роботу тьютора - педагога по супроводу дитини з особливостями розвитку у інклюзивній школі. Союз дорослого (тьютора) з його підопічним значно підвищує ефективність включення дитини з особливостями в життя сучасної школи. Завдяки співпраці з учителем, психологом та іншими спеціалістами тьютор може створити для дитини умови, в яких емоційний комфорт і концентрація на внутрішніх ресурсах учня підштовхнуть його до активного розвитку.

Детальніше...

У Києві відбулася масштабна нарада, на якій обговорили досягнення на шляху до інклюзії

25 січня за участю Президента України Петра Порошенка та Першої Леді країни Марини Порошенко відбулася Всеукраїнська нарада з інклюзивної освіти. Консул Аутизм Європа Інна Сергієнко та директор Фонду «Дитина з майбутнім» Галина Лозова теж були запрошені на захід.

Динаміка розвитку інклюзивної освіти в нашій країні показує, що кількість навчальних закладів з інклюзивними класами зросла за три роки в 2,5 разів! А кількість учнів за цей же час збільшилася майже в три рази.

Детальніше...

Відкрито реєстрацію на конференцію Europe in action 2019

З 5 по 7 червня в Вільнюсі, Литва, відбудеться конференція Europe in action 2019, темою якої стане «Прийняття рішень - жити незалежно». Уже сьогодні доступна реєстрація на захід за посиланням https://europeinaction.org/register/

Чому ця тема?

Ухвалення власних рішень є основним правом людини, але все ще занадто далеко від реальності людей з обмеженими інтелектуальними можливостями. Як різні форми підтримки прийняття рішень, а також законодавство можуть кардинально вплинути на ситуацію? Які поліпшення вже відбулися? Ось деякі з питань, які обговорять на конференції.

Детальніше...

Новини асамблеї «Аутизм Європа», участь в європейському дослідженні інклюзії та ін. - теми грудневого «Аутизм сьогодні»

Друзі, пропонуємо вашій увазі останній в цьому році випуск «Аутизм сьогодні», який розповість вам про головні новини з генеральної асамблеї «Аутизм-Європа», тренінгах для вчителів шкіл та можливості взяти участь в європейському дослідженні з інклюзії. Героєм нашого «дієтологічного» блоку стала на цей раз фолієва кислота і її форми.

Детальніше...

Створення умов для працевлаштування людей з особливостями – тема засідання платформи «Україна дружня до аутизму»

20 грудня відбулось чергове пленарне засідання Національної платформи «Україна дружня до аутизму», яке було присвячене питанням зайнятості людей з аутизмом. В рамках засідання піднімались питання додаткового врегулювання питань оволодіння спеціальністю, підготовки асистента  майстра виробничого навчання у рамках спеціальності «спеціальна освіта», створення особливих майстерень, в т.ч. on-line та інші важливі питання.

Засновниця Фонду «Дитина з майбутнім», консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко  виступила з пропозиціями щодо створення мотиваційних чинників заохочення роботодавців до працевлаштування осіб з особливими потребами.

Детальніше...

Вперше Україна отримала можливість участі в дослідженні щодо інклюзії для Європейської Комісії

Вперше завдяки активній участі Фонду «Дитина з майбутнім» в ініціативах «Аутизм Європа» ми маємо можливість взяти участь у дослідженні щодо питань розвитку інклюзії для Європейської Комісії з питань аутизму. В рамках Стратегії 2018-2021 «Аутизм Європа»  ми будемо сприяти доступу до якісної інклюзивної освіти, в т.ч. в університетах та на рівні професійного розвитку. Дане загальноєвропейське дослідження  ставить на меті оцінку бар’єрів на шляху до освіти людей з аутизмом. Аналіз результатів дозволить Україні отримати повне уявлення про стан системи на сформулювати рекомендації для політиків та ключових зацікавлених осіб.  

Детальніше...

Запрошуємо на II Всеукраїнську конференцію «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми» (м.Київ)

25-26 березня 2019 року у Києві відбудеться друга щорічна Всеукраїнська конференція «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми». Захід організовано Міжнародною громадською організацією «Дитина з майбутнім» та ВОО БФ «Альтернатива. Гармонія»  за підтримки Департаменту освіти КМДА. Запрошуються всі зацікавлені особи. Участь – безкоштовна.

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis