12 грудня 2018
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ОБЫЧНОЙ ШКОЛЕ!
26462 грн
собрано
100000 грн
наша цель
18
дней осталось
31.12.2018
запуск проекта
 

Музыка, страхование и детоксикация – главные темы свежего выпуска «Аутизм сегодня»

Друзья, перед вами спаренный выпуск журнала «Аутизм сегодня» за октябрь-ноябрь. В нем вы сможете почитать о концертах для детей с аутизмом, которые практикуют в музыкальной школе №7 им. И. Шамо, о накопительном страховании для детей с особенностями, которое позволяет позаботиться о будущем. А Леся Белостоцкая традиционно расскажет о правильном питании и что делать, если у ребенка случился сбой процесса метилирования.

Детальніше...

«Дует Із зіркою» для дітей з аутизмом

28 листопада в Києві відбувся концерт «Дует Із зіркою» - благодійний творчий проект реабілітації дітей з аутизмом. Подивитися на виступи відомих українських артистів на сцені Жовтневого палацу прийшли близько 20 дітей з аутизмом, які є учасниками проекту Kids Autism Games, в супроводі батьків.

Детальніше...

Детский сад «Дитина з майбутнім» отмечает 8-й День рождения!

Детский сад «Дитина з майбутнім», один из главных проектов Фонда «Дитина з майбутнiм», сегодня празднует свой 8-й День рождения! 

Сад был основан благодаря семьям Сергиенко и Маркович. Воплощение идеи сада, где каждому уникальному ребенку благодаря высококлассным специалистам обеспечены забота и развитие, помогло сделать счастливыми многих родителей. Вот уже 8 лет Сад превращает особенности малышей в сильные стороны, способствует их социализации. Многие малыши в дальнейшем получают возможность учиться и развиваться в нормотипичных структурах, а родители учатся принимать особенности своего ребенка и взаимодействовать с ним.

Детальніше...

День толерантності для школярів

16 листопада, в День толерантності, Директор з розвитку Фонду «Дитина з майбутнiм» Ірина Сергієнко провела освітні лекції по аутизму для учнів 6-7 класів київської школи №128. Ірину запросили після того, як в деяких класах діти почали обзивати один одного аутистами. Такі своєрідні ігри-глузування часто бувають серед підлітків. Для того, щоб пояснити дітям, що таке аутизм, і чому будь-яка своєрідність гідно шанобливого ставлення, лекцію приурочили до Дня толерантності.

Детальніше...

Фонд взяв участь в Autism Leadership Network в Китаї

На днях в Китаї відбулася четверта зустріч з керівництва та досвіду розширення можливостей для людей з аутизмом Autism Leadership Network, де Фонд «Дитина з майбутнім» представляла директора з розвитку Ірина Сергієнко.

Учасники заходів привітали Хаїлан Гуо, директор фонду жіночого розвитку Китаю та Шаою Ке, член політичного консультативного збору провінції Фуцзянь, заступник директора комітету з соціально-правових питань.

Детальніше...

У Києві пройшла лекція з інтегративної нейрогастроенторологіі

9 листопада в Інституті фізіології ім. О.Богомольця НАН України відбулася лекція італійського фахівця з прикладної фізіології Марко Радо «Інтегративна нейрогастроенторологія» для широкого кола фахівців в області кінезіології, гастроентерології, дієтології та неврології. Лекція відбулася за підтримки Асоціації інтегративної кінезіології, міжнародної громадської організації «Дитина з майбутнім», школи науки DESK та Інституту фізіології ім. О.Богомольця НАН України. Захід був безкоштовний для всіх учасників.

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію з нейрогастроентерології

Шановні колеги! Запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовну лекцію італійського кінезиолога Марко Радо «Інтегративна нейрогастроенторологія», яка відбудеться 9 листопада з 14.00 до 17.00 за адресою вул. Богомольця 4, 2 поверх, аудиторія 212 в Інституті фізіології ім. О.Богомольця НАН України (м.Київ).

Нейрогастроентерологія (Вікіпедія) - «наука про мозок, кишечник та їх взаємодію, яка вивчає узгодженість і управління моторикою шлунково-кишкового тракту, а також функціональні шлунково-кишкові розлади. Зокрема, нейрогастроентерологія фокусується на функціях і порушеннях симпатичної, парасимпатичної автономної нервової системи і тонкокишечного відділу травного тракту».

Детальніше...

Запрошуємо дітей на музичний вечір!

Дорогі батьки, запрошуємо вас і ваших дітей відвідати музичний концерт, який відбудеться 25 жовтня 2018 року в 18:00 у Київській дитячій музичній школі №7 ім. І.М. Шамо.

Музичну казку для особливих дітей готують вихованці музичної школи. Захід проходить в рамках діяльності Студії соціалізації дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім».

Тривалість вистави 45 хвилин.

Детальніше...

Інклюзія на законодавчому рівні – як не втратити шанс дітей з особливостями розвитку на освіту

19 жовтня в Житомирі пройшов практичний семінар «Дитина з аутизмом у школі: дитячий садок + сім’я + школа», який провела Консул європейської асоціації «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. Це третій етап регіонального туру містами України, який Інна Сергієнко реалізує вже п’ятий рік поспіль.

Детальніше...

Консул Аутизм Європа підтримала відкриття Центру Дитинології особливого розвитку при клініці Добробут

Сьогодні за участі Консула Аутизм Європа та засновника Фонду допомоги дітям з синдромом аутизма «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко відбулося відкриття нового Центру Дитинології особливого розвитку при медичній клініці Добробут.

Центр спеціалізуватиметься на ранньому виявленні аутизму, його своєчасній корекції та реабілітації, а також на роботі з дітьми, що мають синдром Дауна, ДЦП або ж синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ).

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis