26 квітня 2019
A+ R A-
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
48412 грн
собрано
100000 грн
наша цель
3
дней осталось
30.04.2019
запуск проекта
 

150 львівських фахівців навчались працювати з психологічними проблемами дітей з аутизмом вдома та в закладах освіти

150 фахівців та батьків Львова та Львівської області вчились працювати з психологічними проблемами дітей з аутизмом вдома, в школі та в дитячих садочках. 18 квітня у Брюховичах міжнародна громадська організація «Дитина з майбутнім» та Навчально реабілітаційний центр Святого Миколая провели практичний семінар «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладах освіти та вдома. Шляхи їх вирішення». Ключовим спікером семінару виступила Консул провідної європейської асоціації «Аутизм-Європа», засновниця МГО «Дитина з майбутнім» та мама хлопчика з аутизмом Інна Сергієнко. Пані Сергієнко вже шостий рік поспіль проводить безкоштовні практичні секції для фахівців по всій Україні.

Детальніше...

Стереотипи і дискримінація - герої надихаючого виступу Лариси Татаринової

«Те, як ми говоримо, формує наші стереотипи, а стереотипи – формують наше життя…» Дивіться надихаючий виступ Лариси Татаринової, заступника директора-начальника відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району м. Києва.

Детальніше...

Раннє втручання - доповідь мами 15-річного хлопчика з аутизмом

Про власний досвід, як мами 15-річного хлопця з аутизмом, розповідає Олена Скрипко, національний координатор програми «Батьки за раннє втручання в Україні» в своїй презентації "РАННЄ ВТРУЧАННЯ ЗАПОРУКА ПІДГОТОВКИ ДО ІНКЛЮЗІЇ" https://youtu.be/cWbTAyDtcX8

Детальніше...

Всеукраїнська конференція, дослідження та інклюзивний спорт

Дорогі читачі, свіжий номер електронного журналу «Аутизм Сьогодні» містить матеріал про другу щорічну Всеукраїнську конференцію «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми», яка зібрала 500 експертів, батьків, учителів та громадських діячів зі всієї України.

На сторінках журналу ми також розповідаємо про унікальний інклюзивний спортивний проект «Пластилін», що вже другий місяць функціонує в Харкові, а також найвагоміші дослідження в сфері аутизму за 2018 рік, які відібрали в Autism Speaks.

Детальніше...

МОН про державну політику щодо спеціальної школи - доповідь

Пропонуємо до вашої уваги доповідь Валентини Новосад, в.о. начальника відділу  спеціальної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України «Спеціальна школа в сучасному освітньому просторі».

Детальніше...

Відео виступу щодо нового закону України «Про соціальні послуги»

Друзі, ми розпочинаємо викладати у публічний доступ виступи спікерів першого дня Другої щорічної Всеукраїнської конференції «ОСВІТА ДІТЕЙ З МЕНТАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ. ПРАВА ТА ПРОБЛЕМИ», яка відбулась 25-26 березня 2019 року у Колонній залі КМДА. Всі, хто мав бажання, але не мав можливості потрапити на захід, тепер мають можливість у будь-який зручний час послухати цікаві для вас теми.

Детальніше...

ЗМІ активно підтримують Всесвітній день поширення інформації про аутизм

До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, який відзначають 2 квітня, національні та регіональні засоби масової інформації активно готують сюжети та публікації, що стосуються даної проблематики. Дуже приємно, що вони допомагають поширювати інформацію, тим самим роблячи суспільство більш толерантним до людей з особливостями розвитку, а сервіси більш доступними.

Детальніше...

В столиці обговорять процесс впровадження інклюзивної освіти

25-26 березня в Києві пройде друга щорічна Всеукраїнська конференція «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми». Організатори заходу – Міжнародна громадська організація Фонд «Дитина з майбутнім» та ВГО БФ «Альтернатива. Гармонія».

В ході конференції експерти розглянуть питання підготовки дитини до інклюзії, складові успішного впровадження інклюзивної освіти, сучасні моделі інклюзивної позашкільної освіти та інші важливі питання сфери .

Детальніше...

Експерти говорили про підтримане проживання на платформі «Україна дружня до аутизму»

14 березня відбулось чергове засідання Національної платформи «Україна дружня до аутизму». Його присвятили питанню соціальної послуги підтриманого проживання, яка тільки починає впроваджуватися та розвиватися в державі.

Детальніше...

Кабінет міністрів пояснив деякі питання використання субвенцій для підтримки осіб з особливими освітніми потребами

Набула чинності постанова Кабміну України № 129 від 27 лютого 2019 року, яка регулює низку питань щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2019 році.

Детальніше...

Скачать опросник развития ребенка

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis