20 травня 2019
A+ R A-
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
10
дней осталось
31.05.2019
запуск проекта
 

МОН затвердило перелік спецзасобів для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами

Сьогодні МОН опублікував Наказ «Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних групах закладів дошкільної освіти».

Детальніше...

Говоримо про статеве дозрівання, об'єктивність та Одеський досвід у свіжому "Аутизм Сьогодні"

Друзі, представляємо вам свіжий номер "Аутизм сьогодні", в якому ми розповімо, як говорити про статеве дозрівання з дітьми, продовжимо представляти найбільш вагомі дослідження аутизму у 2018 - на цей раз говоримо про біологічні чинники. Дитячий невролог Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»Лариса Тупко поділиться з вами успіхами і досвідом свого центру. Традиційно вас чекають найважливіші квітневі новини сфери. 

Детальніше...

МГО «Дитина з майбутнім» представляє Україну на INSAR в Канаді

1 травня в Монреалі розпочала свою роботу провідна наукова конференція в сфері аутизму, яку організовує International Society for Autism Research, INSAR. Організація забезпечує наукове співробітництво, наставництво і освіту для покращення життя людей та сімей, що живуть з розладами аутистичного спектру (РАС). Їх місія - поліпшити життя людей, що страждають на аутизм, шляхом проведення досліджень найвищої якості.

Детальніше...

150 львівських фахівців навчались працювати з психологічними проблемами дітей з аутизмом вдома та в закладах освіти

150 фахівців та батьків Львова та Львівської області вчились працювати з психологічними проблемами дітей з аутизмом вдома, в школі та в дитячих садочках. 18 квітня у Брюховичах міжнародна громадська організація «Дитина з майбутнім» та Навчально реабілітаційний центр Святого Миколая провели практичний семінар «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладах освіти та вдома. Шляхи їх вирішення». Ключовим спікером семінару виступила Консул провідної європейської асоціації «Аутизм-Європа», засновниця МГО «Дитина з майбутнім» та мама хлопчика з аутизмом Інна Сергієнко. Пані Сергієнко вже шостий рік поспіль проводить безкоштовні практичні секції для фахівців по всій Україні.

Детальніше...

Стереотипи і дискримінація - герої надихаючого виступу Лариси Татаринової

«Те, як ми говоримо, формує наші стереотипи, а стереотипи – формують наше життя…» Дивіться надихаючий виступ Лариси Татаринової, заступника директора-начальника відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району м. Києва.

Детальніше...

Раннє втручання - доповідь мами 15-річного хлопчика з аутизмом

Про власний досвід, як мами 15-річного хлопця з аутизмом, розповідає Олена Скрипко, національний координатор програми «Батьки за раннє втручання в Україні» в своїй презентації "РАННЄ ВТРУЧАННЯ ЗАПОРУКА ПІДГОТОВКИ ДО ІНКЛЮЗІЇ" https://youtu.be/cWbTAyDtcX8

Детальніше...

Всеукраїнська конференція, дослідження та інклюзивний спорт

Дорогі читачі, свіжий номер електронного журналу «Аутизм Сьогодні» містить матеріал про другу щорічну Всеукраїнську конференцію «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми», яка зібрала 500 експертів, батьків, учителів та громадських діячів зі всієї України.

На сторінках журналу ми також розповідаємо про унікальний інклюзивний спортивний проект «Пластилін», що вже другий місяць функціонує в Харкові, а також найвагоміші дослідження в сфері аутизму за 2018 рік, які відібрали в Autism Speaks.

Детальніше...

МОН про державну політику щодо спеціальної школи - доповідь

Пропонуємо до вашої уваги доповідь Валентини Новосад, в.о. начальника відділу  спеціальної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України «Спеціальна школа в сучасному освітньому просторі».

Детальніше...

Відео виступу щодо нового закону України «Про соціальні послуги»

Друзі, ми розпочинаємо викладати у публічний доступ виступи спікерів першого дня Другої щорічної Всеукраїнської конференції «ОСВІТА ДІТЕЙ З МЕНТАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ. ПРАВА ТА ПРОБЛЕМИ», яка відбулась 25-26 березня 2019 року у Колонній залі КМДА. Всі, хто мав бажання, але не мав можливості потрапити на захід, тепер мають можливість у будь-який зручний час послухати цікаві для вас теми.

Детальніше...

ЗМІ активно підтримують Всесвітній день поширення інформації про аутизм

До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, який відзначають 2 квітня, національні та регіональні засоби масової інформації активно готують сюжети та публікації, що стосуються даної проблематики. Дуже приємно, що вони допомагають поширювати інформацію, тим самим роблячи суспільство більш толерантним до людей з особливостями розвитку, а сервіси більш доступними.

Детальніше...

Скачать опросник развития ребенка

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis