20 листопада 2019
A+ R A-

Масштабная международная конференция по аутизму – как это было

Самое крупное и значимое мероприятие в сфере аутизма состоялось! 8-9 ноября в Киеве пошла Первая международная практическая конференция по аутизму, интерес к которой не угасал со стороны желающих посетить даже после того, как были распроданы все билеты.

20 практических семинаров, 15 международных и украинских экспертов, которые ежедневно работают с людьми с задержкой психического и речевого развития, аутизмом, алалией и другими ментальными расстройствами, поделились на мероприятии своим колоссальным опытом.

Детальніше...

Асоціації CHILD.UA – головний партнер Першої міжнародної практичної конференції з аутизму

8–9 листопада в Києві пройде Перша міжнародна практична конференція з аутизму, головним партнером якої стане Асоціації CHILD.UA. Місія цієї організації - підняти в Україні стандарти захисту прав дітей до рівня керівних вказівок конвенції ООН про права дитини, а також просувати соціальні, гуманітарні проекти та ініціативи членів Асоціації.

Детальніше...

Giunti Psychometrics – партнер Першої міжнародної практичної конференції з аутизму

8–9 листопада в Києві в рамках Першої міжнародної практичної конференції з аутизму ви дізнаєтеся про психологічні тестові методики та послуги навчання, використання і поглибленої інтерпретації результатів психологічної оцінки. Це спеціалізація партнера конференції - міжнародної групи компаній Giunti Psychometrics.

Детальніше...

Міжнародна практична конференція з аутизму, корекція поведінки та американський гість на Тернопільщині

Шановні читачі, свіжий номер електронного журналу «Аутизм Сьогодні» починається з анонсу найважливішого заходу з аутизму – Першої міжнародної практичної конференції, що пройде в Києві 8-9 листопада та збере найкращих спеціалістів сфери з різних країн світу.

На сторінках журналу ми також розповідаємо про корегування поведінки особливих дітей в контексті побутових навичок, а також ділимося враженнями Юлії Рихлицької, мами дитини з аутизмом, яка запросила на Тернопільщину Білла Петерса – дорослого аутиста з США.

Детальніше...

Провідні світові фахівці з аутизму – скоро в Києві

Не пропустіть найважливішу конференцію року!

8–9листопада в Києві відбудеться унікальний захід – Першаміжнародна практична конференція з аутизму. Це чудоваможливість для українських фахівців, які працюють у сфері аутизму, отримати доступ до цілого пулу провідних міжнародних експертів. 20 практичних семінарів, 15 міжнародних та українських експертів, які щодня працюють з людьми з затримкою психічного та мовного розвитку, аутизмом, алалією та іншими ментальними розладами, очікують вас на заході.

Детальніше...

У Києві стартував новий проєкт для дітей з аутизмом Kids Autism Music

У Києві стартувала нова ініціатива для дітей з аутизмом — проєкт Kids Autism Music. Презентували її на унікальному інклюзивному концерті джазового піаніста Олексія Боголюбова в рамках міжнародного фестивалю «Парк мистецтв», який відбувся напередодні.

Kids Autism Music — це уроки музики для дітей з аутизмом. Організатори проєкту — МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», БО «Sport for peace» і «Kot Agency Group».

Детальніше...

Конгрес Аутизм-Європа в Ніцці: конкретні зміни, соціальна інтеграція та садок «Дитина з майбутнім»

Директор з розвитку МГО Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко виступила в якості експерта-співголови сесії« Вербальні комунікації: діагностика та оцінка (презентації)» на Міжнародному конгресі Аутизм-Європа (12th Autism-Europe International Congress) в Ніцці, який відбувся 13-15 вересня.

Детальніше...

МГО «Дитина з майбутнім» запускає соціальний проект з відомою академією

МГО «Дитина за майбутнім» відтепер співпрацюватиме з НМАУ ім. П. І. Чайковського. Про це під час зустрічі домовилися Консул провідної європейської асоціації “Аутизм – Європа” Інна Сергієнко та ректор Академії Максим Тимошенко. Вони вирішили: спільними зусиллями дадуть старт новому соціальному проекту. Деталі щодо нього озвучать пізніше.

Детальніше...

Підготовка дитини з затримкою розвитку до школи - ефір за участю Інни Сергієнко на радіо "Голос столиці"

Як проходить процес впровадження інклюзії в українських середніх навчальних закладах, з якими складнощами доводиться стикатись і які результати зрештою показує така освітня модель – про це та багато іншого Інна Сергіенко, засновниця Міжнародної Громадської Організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Консул Аутизм Європа розповіла в ефірі на радіо Голос Столиці.

Детальніше...

Спеціалісти рекомендують, як краще підготувати особливу дитину до школи

Дорогі читачі, ми продовжуємо тему підготовки дитини з особливостями розвитку. В сьогоднішньому номері практичні та дієві поради як підготувати до школи дитину з аутизмом від Інни Сергієнко, Консула Аутизм Європа, засновника МГО «Дитина з майбутнім» та Ірини Сергієнко, директора з розвитку МГО «Дитина з майбутнім». Також ми не забуваємо про підготовку педагогів до появи особливої дитини в школі, а також підготовку інших дітей класу та їхніх батьків.

Детальніше...
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
40
дней осталось
31.12.2019
запуск проекта

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка