16 вересня 2019
A+ R A-

МГО «Дитина з майбутнім» запускає соціальний проект з відомою академією

МГО «Дитина за майбутнім» відтепер співпрацюватиме з НМАУ ім. П. І. Чайковського. Про це під час зустрічі домовилися Консул провідної європейської асоціації “Аутизм – Європа” Інна Сергієнко та ректор Академії Максим Тимошенко. Вони вирішили: спільними зусиллями дадуть старт новому соціальному проекту. Деталі щодо нього озвучать пізніше.

Детальніше...

Підготовка дитини з затримкою розвитку до школи - ефір за участю Інни Сергієнко на радіо "Голос столиці"

Як проходить процес впровадження інклюзії в українських середніх навчальних закладах, з якими складнощами доводиться стикатись і які результати зрештою показує така освітня модель – про це та багато іншого Інна Сергіенко, засновниця Міжнародної Громадської Організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Консул Аутизм Європа розповіла в ефірі на радіо Голос Столиці.

Детальніше...

Спеціалісти рекомендують, як краще підготувати особливу дитину до школи

Дорогі читачі, ми продовжуємо тему підготовки дитини з особливостями розвитку. В сьогоднішньому номері практичні та дієві поради як підготувати до школи дитину з аутизмом від Інни Сергієнко, Консула Аутизм Європа, засновника МГО «Дитина з майбутнім» та Ірини Сергієнко, директора з розвитку МГО «Дитина з майбутнім». Також ми не забуваємо про підготовку педагогів до появи особливої дитини в школі, а також підготовку інших дітей класу та їхніх батьків.

Детальніше...

13-15 вересня директор з розвитку Фонду «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко відвідає 12 Міжнародний конгрес Аутизм-Європа (12th Autism-Europe International Congress)

Вона виступить в якості експерта-співголови сесії «Вербальні комунікації: діагностика та оцінка (презентації)» спільно з Амар Багдадлі (Університетський госпіталь Монпельє · Кафедра дитячої та підліткової психіатрії), яка буде головувати на цій сесії.

Детальніше...

Как подготовить к школе ребенка с особенностями развития – советы эксперта

Что делать родителям и педагогам, чтобы за год подготовить ребенка с аутизмом, задержкой психического развития или другими ментальными особенностями к первому классу?

Детальніше...

Готуємося до садочку – рекомендації спеціаліста

Дорогі читачі, літо – пора підготовки до навчального сезону. І особливі дітки – не виняток. Тому липневий номер ми повністю присвятили темі підготовки до садочку – директор спеціалізованого саду для дітей із особливостями розвитку "Дитина з майбутнім" Наталья Стручек розповіла чимало прикладної, корисної інформації, яка згодиться всім батькам особливих діток.

Детальніше...

О подготовке детей с задержкой развития к детскому саду – эфир радио

О важности подготовки детей с особенностями к детскому саду рассказала Наталья Стручек, директор специализированного садика для детей с расстройствами спектра аутизм «Дитина з майбутнім» в прямом эфире радио Голос Столицы. Посмотреть интервью в полном объёме можно тут , а также в видео-галерее нашего сайта

Детальніше...

На засіданні платформи «Autusm Ukraine Friendly» обговорили відповідність документів МОЗ

Вчора відбулося позачергове засідання платформи «Autusm Ukraine Friendly», на якому розглядались питання відповідності документів МОЗ. Зокрема експерти говорили про відповідність критеріям МКФ наказу №1060 від 08.05.2019 «Про затвердження Критеріїв для розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами та форми первинної облікової документації «Висновок про стан функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я дитини, що потребує інклюзивного навчання» та інструкції щодо її заповнення». З доповіддю по цьому питанню виступила Голова Асоціації батьків дітей з синдромом аутизму Євгенія Панічевська. Вона зібрала всі зауваження, які виникли в експертів щодо відповідного наказу. Вони будуть опрацьовані та в формі депутатського запиту надіслані в МОЗ України. 

Детальніше...

Освітні проекти, наукові дослідження та проблеми інклюзії у свіжому «Аутизм сьогодні»

Шановні колеги, пропонуємо до вашої уваги свіжий номер «Аутизм сьогодні». Номер  присвячений ключовим результатам наймасштабнішої світової події – міжнародної конференції INSAR 2019, яка у травні зібрала найвідоміших науковців та практиків сфери аутизму зі всього світу.  Ми поділимось ключовими інсайтами та результатами конференції. Ми подовжуємо публікувати  найбільш вагомі дослідження аутизму 2018 року за рекомендаціями Autism Speaks. Цього разу до вашої уваги – генетичні чинники виникнення аутизму.

Детальніше...

Інна Сергієнко виступить експертом проекту «Дует із зіркою»

8 червня в концертній залі Українського дому відбудеться концерт третього сезону Благодійного творчого проекту «Дует із зіркою». Благодійний творчий проект «Дует із зіркою» започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх в соціумі, методами та засобами культури.

Детальніше...
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
44
дней осталось
31.10.2019
запуск проекта

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка