29 лютого 2020
A+ R A-

МГО «Дитина з майбутнім» закликає бути уважними з інформацією в інтернеті

Сьогодні садок «Дитина з майбутнім» зробив відкрите звернення щодо появи в інтернеті фейкового сайту, де використані дані нашого навчального закладу.

У своїй багаторічній діяльності ми не вперше зіштовхуємося з різного роду фейками та інсинуаціями, але даний випадок перевершив усі хворі уяви. Такого нахабного використання особистих даних наших фахівців і 10-річної репутації нашого ліцензованого закладу ще вчора було годі й придумати.

Детальніше...

Опитування «Аутизм і освіта» та значущість прийняття Закону «Про повну загальну середню освіту»

Дорогі читачі!

В цьому номері електронного журналу «Аутизм Сьогодні» ви дізнаєтеся про результати опитування «Аутизм і освіта», яке проводила європейська організація «Аутизм-Європа». Завдяки МГО «Дитина з майбутнім» та підтримці Консула «Аутизм-Європа» в Україні Інни Сергієнко Україна взяла участь в ньому також.

Детальніше...

Вийшла стрічка «Особливі»: гроші з її прокату передадуть на підтримку Кids Autism Games

«Купуй квиток – даруй надію» - з таким лозунгом в прокат вийшла стрічка «Особливі», адже завдяки компанія «СВОЄ КІНО» та Українській Біржі Благодійності кошти з її прокату передадуть на підтримку проєкту Кids Autism Games для дітей з аутизмом.

Детальніше...

В Житомирі обговорили тему дітей з ментальними порушеннями в інклюзивному просторі

5 лютого в Житомирі пройшов практичний семінар "Дитина з ментальними порушеннями в сучасному інклюзивному просторі", який провела Консул європейської асоціації «Аутизм Європа» та засновниця міжнародної громадської організації «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

Черговий раз житомирські педагоги, а також батьки дітей з особливими потребами запросили Консула, оскільки відчувають необхідність поглиблення знань в цій сфері.

Детальніше...

Незалежне тестування розвитку дитини «Майбутнє дитини» - нова послуга саду «Дитина з майбутнім»

Стартувала нова послуга з незалежного тестування дитини з особливостями «Майбутнє дитини» від саду «Дитина з майбутнім». Її надає консиліум педагогів садка з 10-річним досвідом роботи з особливими дітьми. Тестування розраховане на дітей від 1 до 8 років, які не відвідують садок.

Дана програма допоможе:

Детальніше...

Адаптація дітей з аутизмом: відбувся семінар Консула «Аутизм Європа» Інни Сергієнко у Городищі

«Дитина з аутизмом: її природа та адаптація до соціуму» - семінар з такою назвою 24 січня відбувся у місті Городище, що на Черкащині. Провела його Консул європейської асоціації «Аутизм Європа» та засновниця міжнародної громадської організації «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

Детальніше...

Фонд «Дитина з майбутнім» публікує переклад унікальної книги, затвердженої ВООЗ

Міжнародна громадська організація «Фонд «Дитина з майбутнім» отримала права на переклад унікальної книги - «Допомога людям з порушеннями розвитку». Вона створена на основі звіту Всесвітньої організації здоров'я в 2013 році. Саме тоді представники урядів різних країн підписали документ про узгоджені зусиль по лікуванню аутистичного спектру.

Детальніше...

Закон «Про повну загальну середню освіту»: асистент дитини є учасником освітнього процесу

Верховна Рада України прийняла новий закон «Про загальну середню освіту». Документ передбачає ряд новацій, які повинні вплинути на розвиток шкільної освіти. Стосуються вони також дітей з особливими освітніми потребами. Так, в статтю 19 п.1 внесена правка, запропонована громадським організаціями. Вона стосується того, що відтепер асистент дитини є учасником навчального процесу та повинен допускатися в клас.

Детальніше...

Підсумки конгресу в Брюселі та емоційна розповідь однієї волонтерки

Шановні читачі! В Брюсселі відбулися щорічні збори консулів європейської асоціації «Аутизм-Європа», на яких Україну представляла Інна Сергієнко, засновниця МГО «Дитина з майбутнім». Про підсумки конгресу, стан державної підтримки людей з аутизмом, а також стереотипи, які існують у суспільстві щодо сприйняття таких людей, читайте в інтерв’ю в нашому свіжому випуску.

Детальніше...

Ситуація з аутизмом в Україні поліпшується - опитування

МГО «Дитина з майбутнім» виступила партнером опитування «Аутизм і освіта», яке за ініціативи Аутизм Європа проводилося протягом 2019 року в країнах ЄС і метою якого є сприяння доступу людей з аутизмом до якісної інклюзивної освіти, в тому числі університетської та професійної. Завдяки зусиллям МГО «Дитина з майбутнім» (Київ) та підтримці Консула Аутизм Європа в Україні Інни Сергієнко Україна також взяла у ньому участь.

Детальніше...
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
60
дней осталось
31.12.2019
запуск проекта

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка