22 жовтня 2018
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ОБЫЧНОЙ ШКОЛЕ!
22612 грн
собрано
100000 грн
наша цель
8
дней осталось
31.10.2018
запуск проекта
 

Інклюзія на законодавчому рівні – як не втратити шанс дітей з особливостями розвитку на освіту

19 жовтня в Житомирі пройшов практичний семінар «Дитина з аутизмом у школі: дитячий садок + сім’я + школа», який провела Консул європейської асоціації «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. Це третій етап регіонального туру містами України, який Інна Сергієнко реалізує вже п’ятий рік поспіль.

Детальніше...

Консул Аутизм Європа підтримала відкриття Центру Дитинології особливого розвитку при клініці Добробут

Сьогодні за участі Консула Аутизм Європа та засновника Фонду допомоги дітям з синдромом аутизма «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко відбулося відкриття нового Центру Дитинології особливого розвитку при медичній клініці Добробут.

Центр спеціалізуватиметься на ранньому виявленні аутизму, його своєчасній корекції та реабілітації, а також на роботі з дітьми, що мають синдром Дауна, ДЦП або ж синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ).

Детальніше...

Закон України про інклюзивну освіту, що набув чинності - важливий крок для всього українського суспільства

Громадський сектор довго йшов до того, щоб забезпечити право дитини з особливостями розвитку на освіту

В Україні набув чинності закон № 2541-VIII, який регулює деякі питання доступу дітей з особливими потребами до освіти в дитсадку, школі, позашкільних установах і закладах професійної або професійно-технічної освіти. Це означає, що дуже багато питань, які довго залишалися відкритими, зараз отримають офіційні відповіді, а інклюзія стане зрозумілою і доступною.

Детальніше...

Стартував другий сезон курсів з комп'ютерної грамотності для дітей з аутизмом

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» запустив IT школу для дітей з аутизмом, метою якої є навчання комп'ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії. Навчання проходить вже друга група дітей з аутизмом.

Організатори зазначають, що не важливо, яку саме професію обере дитина -

комп'ютерна грамотність є обов'язковою програмою на сьогодні для будь-якого роду занять.

Детальніше...

Команда Kids Autism Games пробігла дистанцію в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon

Щотижневі тренування не минають даремно - наші маленькі спортсмени покращують витримку, розвивають моторику, зміцнюють м'язи і розвивають комунікації в тому числі і для того, щоб потім командно і успішно бігати марафони!

Чергове випробування дистанцією команда Kids Autism Games пройшла в цю неділю, 7 жовтня, на марафоні - Wizz Air Kyiv City Marathon. Приємно відзначити, що це далеко не перший наш марафон і навіть дистанція в 1000 метрів для нас вже здається абсолютно звичною! І ще приємніше, що наша команда з кожним разом зростає! Цієї неділі більше 40 дітей проекту разом з батьками і підтримкою випробували свої сили в марафоні!

Детальніше...

Практичний семінар для педагогів «На шляху до інклюзії»

6 жовтня, напередодні Дня Вчителя, в Premier Hotel Rus пройшов практичний семінар «На шляху до інклюзії», організований Асоціацією "Child.ua" і порталом Autism.ua. Семінар зібрав близько ста представників спеціалізованих і звичайних шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів, психологів, асистентів вчителів із Києва, області та інших регіонів України. В рамках семінару були висвітлені теми: як створити відповідне і безперешкодне освітнє середовище для дітей з особливими потребами, як працює їхня психіка, які особливості розвитку дитини з особливими освітніми потребами у віці від 3 до 9 років.

Детальніше...

Візит експерта з аутизму з США і важливість процесу метилування - в «Аутизм сьогодні» за вересень

У свіжому номері нашого видання «Аутизм сьогодні» ми розповідаємо про візит до Києва Стіва Едельсона, директора Інституту вивчення аутизму ARI в Сан-Дієго, США. Його організація буде тісно співпрацювати з українським громадським сектором, зокрема Фондом «Дитина з майбутнім». Також ми публікуємо другу історію успіху учасників спортивного проекту Kids Autism Games - читайте про досягнення Максима, який в проекті з самого його заснування.

Детальніше...

Фонд бере участь в соціальному проекті «Твiй безмежний свiт»

Швейцарська фармацевтична компанія Acino в Україні оголосила про старт соціального  проекту «Твiй безмежний свiт», метою якого є допомога людям з розладом аутистичного спектру в соцiaлiзацii та покращеннi якостi їхнього життя, а також сприяння розповсюдженню iнформацii про аутизм серед медичних працiвникiв, педагогiв та батькiв. Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» є учасником проекту та допомагає реалізувати ініціативи проекту.

Детальніше...

Представники Фонду та садка ділилися багаторічним досвідом на конференції в Баку

Кінець вересня ознаменувався масштабною конференцією в Баку, Азербайджан, де обговорили роль інклюзивної освіти на різних етапах розвитку дітей. Захід відбувся завдяки прекрасній організації приймаючої сторони, зокрема Наргиз Алієвої, кандидату мед. наук, директору освітнього центру Purple Kids.

Наші фахівці - Інна Сергієнко, засновник Фонду допомоги дітям з РАС «Дитина з майбутнім», консул Аутизм Європа і мама особливої дитини, а також Наталія Стручек, директор дитячого садка «Дитина з майбутнім» - були запрошені в якості експертів з метою презентації досвіду України в сфері вирішення проблем аутизму.

Детальніше...

Діти нашого проекту Kids Autism Games взяли участь в інклюзивну театральному проекті «Більше, ніж гра»

Цими вихідними учасників проекту Kids Autism Games чекали нові активності - їх запросили на інклюзивний театральний проект «Більше, ніж гра», який проходив з 26 по 30 вересня в Мистецькому арсеналі в рамках IV освітнього фестивалю «Арсенал Ідей».

Наші діти з радістю розважилися в інклюзивну просторі - театральна лабораторія Мистецького арсеналу спільно з художниками і педагогами створили захоплюючий світ, де справжнім творцем і гравцем стали відвідувачі інклюзивного театрального простору.

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis