20 лютого 2018
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ОБЫЧНОЙ ШКОЛЕ!
0 грн
собрано
100000 грн
наша цель
38
дней осталось
31.03.2018
запуск проекта
 

50 дітей спортивного проекту KidsAutismGames пробігли свій перший зимовий "марафон" на підтримку благодійної ініціативи “ПРИТУЛЯТИСЯ”

50 дітей з аутизмом спільного проекту Фонду «Дитина з майбутнім», БО «SPORT for PEACE» та НСК "Олімпійський" KidsAutismGamе пробіглий свій перший зимовий забіг, який відбувся в рамках «Масниця SNOW RUN 2018» 18 лютого на ВДНГ. Вік дітей, які взяли участь в ініціативі – від 4 до 13 років. Це сьомий забіг для особливої малечі, але перший – зимовий. 

Детальніше...

В столиці стартує благодійна інклюзивна ініціатива “ПРИТУЛЯТИСЯ” на підтримку дітей з аутизмом

У рамках найбільших спортивних подій Києва 2018 року благодійний фонд “Sport for Peace” разом з КП "Київський метрополітен" започатковують благодійну ініціативу “НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ”. Її метою є підтримка інклюзії дітей з аутизмом в спорт.

Запрошуємо журналістів та всіх бажаючих на перший зимовий забіг 50 дітей з аутизмом проекту SportAutismGames в рамках «Масляниця SNOW RUN 2018», що відбудеться 18 лютого на ВДНГ. Старт о 10:50 біля Павільйону №2.

Детальніше...

Фонд запустил новый совместный проект с Davines Ukraine по сбору средств для сенсорной комнаты в обычной школе

Фонд помощи детям аутистам «Дитина з майбутнім» совместно с Davines Ukraine инициировал проект «Помогите детям аутистам получить образование в обычной школе». В рамках проекта будут собраны средства на оборудование сенсорной комнаты для особенных детей в общеобразовательной школе г.Киева №203.

Детальніше...

«Аутичный ребенок в школе» - тренинг для представителей 17 школ Киева

8-го февраля в актовом зале киевской школы №203 состоялся тренинг для учителей «Аутичный ребенок в школе». Тренинг был организован фондом «Дитина з майбутнім» для представителей № 203, 185, 83, 96, 40, 254, 15 , 203, 76, 50, 140, 200, 197, Гимназии "Апогей ", СШДС "Лесная сказка", "Явор", Киевской гимназии восточных языков №1. В тренинге также приняли участие несколько родителей особенных детей.

Детальніше...

Запрошуємо на Всеукраїнську конференцію «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми»

23 березня 2018 року з 10.00 до 18.00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації, за адресою вул. Хрещатик, 36, пройде Всеукраїнська Конференція на тему «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми».

Детальніше...

Тренинги для школ, немецкий опыт, организация работы по дому - ключевые темы "Аутизм сегодня"

Друзья, в электронном журнале «Аутизм сегодня» за январь вы узнаете о новых тренингах от Фонда «Дитина з майбутнім» - для обычных школ, которые внедряют инклюзивное образование. Лариса Рыбченко, директор Фонда «Дитина з майбутнім», делиться опытом Германии по работе с детьми с аутизмом.

Детальніше...

Про дошкільну освіту для аутистів - сюжет 24 каналу

24 канал розповів, як по-різному можна підходити до дошкільної освіти дітей з аутизмом. Директор нашого садка "Дитина з майбутнім" Наталія Стручек вважає, що підхід повинен бути комплексним: "Неможливо досягти хороших результатів одними заняттями з психологом або дефектологом. Ми плануємо день так, щоб дитина займалася різними справами. Найголовніше завдання - дитина не повинна бути сам по собі ".

Детальніше...

Праздничный "Аутизм сегодня": истории успеха и безглютеновые рецепты

Что может сделать 11 летний мальчик с аутитзмом для других? Что может нравиться в собственных аутистических чертах? Какими вкусняшками от Татьяны Литвиновой можно порадовать свою семью, где растет ребенок с аутизмом? На эти и другие вопросы вы найдете ответ в праздничном выпуске "Аутизм сегодня". 

Детальніше...

«Музыка без границ» для особенных детей проекта Kids Autism Games

Спорт, творчество и музыка  - самые эффективные средства для поддержания жизненного тонуса, развития фантазии, поднятия настроения. Но из-за гиперчувствительности дети с аутизмом не всегда имеют возможность посещать общественные мероприятия, например, концерты.

Для такой особой аудитории, детей проекта Kids Autism Games, накануне Дня Святого Николая на импровизированной сцене НСК «Олиммпийский» был организован специальный благотворительный джазовый концерт «Музыка без границ».

Детальніше...

Фонд «Дитина з майбутнім» почав серію тренінгів для вчителів звичайних шкіл

У зв'язку з освітньою реформою і введенням в Україні поняття інклюзивної освіти, ми отримуємо безліч звернень і питань про організацію спільного навчального процесу звичайних дітей і дітей з особливостями. Маючи 7-річний досвід роботи з особливими дітьми в рамках дошкільної підготовки, фонд «Дитина з майбутнім» розпочала серію тренінгів «Дитина з аутизмом в школі» для вчителів звичайних шкіл.
Програма тренінгу включає наступні секції:

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Школа-сад «Дитина з майбутнім»

tomatis